dowolna

Domy z garażem Koszalin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

1 195 000 zł164 m² 7 286,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Płaski dach, fotowoltaika, duże szklenia, ogród zimowy. Dodatkowy, piąty pokój w miejscu garażu, 600 metrów do przystani nad jeziorem Jamno. Dom o powierzchni 164 m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł189,90 m² 5 581,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej - segment skrajny. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym chętnie wybieranym przez mieszkańców miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł94 m² 13 819,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przystań Niegoszcz (4km od Mielna) - Nowoczesne domy nad morzem, gotowe do zamieszkania Kameralny kompleks domów bliźniaczych w spokojnej, nadmorskiej okolicy Mielna. Idealne miejsce na dom wakacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

813 000 zł147,50 m² 5 511,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment skrajny o pow. użytkowej ok. 147,5 m2, położony w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

695 000 zł125,80 m² 5 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł233,25 m² 3 794,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Dom szeregowy / 233 mkw / 4pokoje / garaż / Koszalin Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Koszalina, przy ulicy Kubusia Puchatka,.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł98,28 m² 9 310,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Komfortowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku położony 6 km od Koszalina, 2,5 km od trasy S 6 i 12 km od Mielna. Nieruchomość położona w miejscowości Tatów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł142,80 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:731 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Koszalin, rokosowo, ul. Zwycięstwa Na sprzedaż przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł130 m² 5 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle domu o powierzchni użytkowej 130m2 położonej na działce 490 m2 na cichym i spokojnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł110,87 m² 6 945,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Dom, który daje przestrzeń w domu i w ogrodzie Ta nieruchomość to rzadkie połączenie dużej działki, wygodnej przestrzeni mieszkalnej i świetnego zaplecza gospodarczo-rekreacyjnego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł152,01 m² 8 677,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Niedalino koło koszalina! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem - niedalino 15 minut do koszalina! Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości - dostępną wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł269,80 m² 3 517,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Wyjątkowy dom z częścią usługową - Koszalin, ul. Batalionów Chłopskich. Szukasz miejsca, które połączy wygodne życie rodzinne z prowadzeniem własnej działalności? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 320 m (użytkowej 127 m ), usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł151,80 m² 4 940,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Koszalin, rokosowo, ul. Cisowa Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,8 m2, położony na działce o powierzchni 374.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł360 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:346 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piętrowy dom z dwoma mieszkaniami, dwumiejscowym garażem oraz ogrodem w Koszalinie przy ul. Zgody. To doskonała okazja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł310 m² 4 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ever nieruchomości przedstawia nowoczesny dom z funkcją usługową! Budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2017 roku, na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej pod lasem położony bardzo pożądanej części Koszalina, osiedlu Bukowym. Spokojna okolica z bliskim dostępem do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł110,13 m² 6 178,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Już gotowe! zapraszamy do zapozaniania się Z ofertą nowych domów W zabudowie szeregowej Osiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł288 m² 6 940,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Konikowo zaprasza nowego właściciela! Oferujemy do sprzedaży przepiękny dom kryty dachówką karpiówką z dodatkowym mieszkaniem na parterze w lubianej sypialni Koszalina. Dodatkowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł140 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na wynajem dom wolno stojący, standard podstawowy, dom do adaptacji, dom 5 pokojowy, ogrzewanie gazowe. Dom jest pusty - wydanie od ręki. Opis: - kondygnacja piwniczna wraz z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł215,38 m² 4 596,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Duża obniżka ceny 60.000 zł taniej! Prezentujemy gotowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Bukowym, przy ul. Rodła, gdzie ostatni rząd domów styka się z lasem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,89 m² 8 049,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na przedmieściach Koszalina. Prezentujemy dom z 2017 roku o powierzchni użytkowej 117,89 m2, położony na kameralnym osiedlu w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezydencja na sprzedaż Koszalin Jamno 325 m , działka 3500 m , blisko morza Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o całkowitej powierzchni 325 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł263,34 m² 3 379,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek mieszkalno-usługowy z garażem oraz budynkiem warsztatowym w miejscowości Koszalin, przy ul. Miłej 31. |Nieruchomość| - Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Rokosowo,Koszalin

1 100 000 zł125 m² 8 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie 3-4 pokojowe! Na sprzedaż dom położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Koszalina-Rokosowo. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgrzybków

Kretomino,Koszalin

1 499 999 zł188 m² 7 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena! duża obniżka z 1570.000 na 1499.999 zł! Marzy Ci się dom w zacisznej i spokojnej lokalizacji, a zarazem z dostępem do pełnej infrastruktury? Jeżeli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Jedliny,Koszalin

830 000 zł98 m² 8 469,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Nowa cena obniżka 20.000 ZŁ! Dom wolnostojący przy ul. Ogrodowej 3, w Koszalinie. Położony na działce o pow. 825 m2 , wybudowany w 1935r. (wg informacji uzyskanych od właściciela).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połczyńska

Raduszka,Koszalin

699 000 zł126 m² 5 558,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dzierżęcino,Koszalin

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Rezerwacja! Piękny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na os. Dzierżęcino! Parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 150m2+garaż o pow. 19m2. Dom usytuowany na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

699 000 zł126 m² 5 556,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Rezerwacja 0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koszalin

Rokosowo,Koszalin

1 060 000 zł190 m² 5 581,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Rokosowo,Koszalin

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 230m (8 pokoi, 3 łazienki na każdym poziomie) trzy tarasy każdy po około 5m2, usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

749 000 zł233 m² 3 214,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Jarzębinowej - osiedle Rokosowo. Ciche i spokojne osiedle domów.