dowolna

Domy z garażem Koszalin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

730 000 zł75 m² 9 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:446 m²

Lokalizacja: osiedle zamknięte, prywatna droga utwardzona Na sprzedaż nowoczesny, wykończony z wysokiej jakości materiałów dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ptasia

Rokosowo,Koszalin

958 000 zł110 m² 8 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Piekny dom oddalony tylko 8 minut od centrum w zacisznej okolicy Koszalina. Rozkład: parter : wiatrołap, duży ustawny jasny salon z kominkiem i płaszczem wodnym, kuchnia z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rokosowo,Koszalin

1 100 000 zł278 m² 3 961,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na ulicę Kasztanową zlokalizowaną na osiedlu Rokosowo, gdzie mieści się wyjątkowy wolnostojący dom na sprzedaż o powierzchni użytkowej 177,64m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowobramskie,Koszalin

839 000 zł105 m² 7 981,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnostojący w Koszalinie komfort, spokój oraz doskonała lokalizacja! Szukasz miejsca, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i dobre położenie? Ten dom spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rokosowo,Koszalin

1 600 000 zł192 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:775 m²

Przestronny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej dzielnicy Rokosowo Południe, zaledwie 3 km od centrum Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

1 099 000 zł141 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

| 5 pokojowy dom | szeregowiec | ogród Z tarasem | balkon | cicha okolica | słoneczne | przestronne | rokosowo | koszalin | lokalizacja Piętrowy dom w zabudowie szeregowej w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

1 099 000 zł141 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

740 000 zł187 m² 3 957,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy lesie przestrzeń, spokój i wygoda Os. Rokosowo Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom z garażem i przestronnym tarasem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

695 000 zł126 m² 5 524,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

699 000 zł126 m² 5 556,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

799 000 zł139 m² 5 762,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowa Cena! W związku ze współpracą naszego Biura z Leroy Merlin otrzymasz zaproszenie z 10% rabatem na zakupy związane z wykończeniem swojego domu Zapraszam Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

1 599 000 zł185 m² 8 659,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Prezentujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni całkowitej 184,65 m2, położony na dużej, ok.12-arowej działce, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żeglarska

Morskie,Koszalin

790 000 zł230 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Koszalinie os. Morskie z dużym potencjałem inwestycyjnym! Atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Koszalina, zaledwie 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasprowicza

Rokosowo,Koszalin

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Kameralny Dom w Centrum Miasta Koszalina! Lokalizacja: działka o powierzchni 10 arów położona w atrakcyjnej dzielnicy rodła/rokosowo w Koszalinie, zapewniająca spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perłowa

Koszalin,zachodniopomorskie

890 000 zł94 m² 9 455,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w cichej i spokojnej dzielnicy Skwierzynka przy ul. Perłowej w Koszalinie. Budynek mieszkalny 2- kondygnacyjny o pow. 94,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Nowobramskie,Koszalin

749 000 zł107 m² 6 990,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - jedyne 10 minut do centrum Koszalina Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tychowska

Sarzyno,Koszalin

899 000 zł132 m² 6 795,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej z wbudowanym garażem, o powierzchni użytkowej 132,29 m (w tym garaż 16,67 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

680 000 zł126 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Nowobramskie,Koszalin

749 000 zł107 m² 6 990,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

620 000 zł126 m² 4 928,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł126 m² 5 484,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

680 000 zł126 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 980 000 zł207 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 822 m²

Prezentujemy wspaniały wolnostojący dom w stylu dworkowym z własnym stawem i wyspą, pomostem oraz łódką, a także fontanną i ogrodem angielskim. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lutyków

Lechitów,Koszalin

425 000 zł290 m² 1 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:758 m²

NA sprzedaż cała kamienica! Cena dotyczy całej kamienicy ( budynek częściowo po pożarze ). Wykonano ekspertyzę budowlaną - z dn.06.12.2024r. - do wglądu w biurze. Nieruchomość widniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rokosowo,Koszalin

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż 1/2 domu wraz z ogrodem 703 m2 oraz garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Ruszczyca. Jest to ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orlików

Jamno,Koszalin

1 380 000 zł175 m² 7 899,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Koszalinie, osiedle Jamno. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gruszkowa

Nowobramskie,Koszalin

1 150 000 zł154 m² 7 482,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Komfortowy, narożny dom szeregowy z poddaszem użytkowym, strychem oraz garażem w bryle budynku. Dom z 2020 r., gustownie urządzony w stylu loftowym , nowoczesne wnętrza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Koszalin

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy z ogrodem i potencjałem Koszalin, osiedle na Skarpie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny dom szeregowy o powierzchni 160 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Unii Europejskiej,Koszalin

899 000 zł120 m² 7 480,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Uwaga. Nowa niższa cena Szukasz funkcjonalnego i oszczędnego domu. Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raduszka,Koszalin

1 119 000 zł194 m² 5 757,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Uwaga - rezerwacja! Przestronny, zadbany, funkcjonalny idealny dla rodziny! Szukasz domu gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Koszalina?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

1 150 000 zł141 m² 8 138,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lechitów,Koszalin

630 000 zł132 m² 4 777,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem o pow. całkowitej 132 m2, położony przy ul. Lechickiej w Koszalinie. Budynek mieszkalny z garażem w zabudowie bliźniaczej, po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

680 000 zł126 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł126 m² 5 007,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.