dowolna

Domy Koszalin Osiedle Raduszka

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:973 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 320 m (użytkowej 127 m ), usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł125,75 m² 5 526,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł155,71 m² 6 743,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Dom jednorodzinny Z oddzielnym garażem na dużej działce - koszalin, osiedle raduszka! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Koszalinie przy ulicy Goździków, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połczyńska

Raduszka,Koszalin

699 000 zł126 m² 5 558,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tychowska

Sarzyno,Koszalin

899 000 zł132 m² 6 795,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej z wbudowanym garażem, o powierzchni użytkowej 132,29 m (w tym garaż 16,67 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raduszka,Koszalin

1 119 000 zł194 m² 5 757,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Uwaga - rezerwacja! Przestronny, zadbany, funkcjonalny idealny dla rodziny! Szukasz domu gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Koszalina?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Raduszka,Koszalin

699 000 zł74 m² 9 477,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej dzielnicy Raduszka przy ul. Miętowej w Koszalinie Budynek mieszkalny 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

540 000 zł87 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Nowa inwestycja na terenie Koszalina - komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wykończone w standardzie deweloperskim dla Tych, którzy pragną mieć własne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

540 000 zł87 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

540 000 zł87 m² 6 197,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zdjęcia oferty prezentują nasz dom pokazowy. Nowa inwestycja na terenie Koszalina - komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wykończone w standardzie deweloperskim dla Tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raduszka,Koszalin

1 199 000 zł194 m² 6 168,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż - ul. Jemiołuszek, koszalin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu położonego na spokojnych obrzeżach Koszalina, zaledwie 10 minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

530 000 zł87 m² 6 082,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokrotek

Raduszka,Koszalin

850 000 zł260 m² 3 262,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowa niższa cena 50.000zl TANIEJ! Na sprzedaż dom wolno stojący przy ul. Stokrotek w Koszalinie ( os. Raduszka ). Nieruchomość o pow. użytkowej 166,98m2, usytuowana na działce o pow. 953.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

530 000 zł87 m² 6 082,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dalii

Raduszka,Koszalin

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

Dom wolnostojący z garażem - w nowoczesnej bryle z otwartą antresolą, - w bardzo dobrej lokalizacji - Koszalin, raduszka. Wolnostojący budynek jednorodzinny, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

560 000 zł87 m² 6 436,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Połczyńska

Raduszka,Koszalin

595 000 zł126 m² 4 731,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy nowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Koszalinie, rej.ul.Żytniej. Domy już wybudowane, z pozwoleniem na użytkowanie, sprzedawane w stanie deweloperskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

560 000 zł87 m² 6 436,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Raduszka

Raduszka,Koszalin

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Budynek umieszczony jest na działce o wielkości 1000m w spokojnej i cichej okolicy (raduszka). Nad całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Raduszka,Koszalin

463 000 zł87 m² 5 313,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowa inwestycja na terenie Koszalina. Komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Oferujemy Państwu Nowe domy w zabudowie szeregowej, które będą oddane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raduszka

Raduszka,Koszalin

790 000 zł152 m² 5 182,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem i poddaszem użytkowym. Parter zajmuje nowoczesna, otwarta strefa dzienna z centralnie umieszczonym kominkiem. W przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysów

Raduszka,Koszalin

790 000 zł148 m² 5 337,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie utrzymany dom wolno stojący oddany do użytkowania w październiku 2017 roku. Energooszczędny, wykonany w technologii tradycyjnej - suporeks + styropian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysów

Raduszka,Koszalin

690 000 zł174 m² 3 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:886 m²

Rezerwacja! Wirtualny spacer: dom jednorodzinny o pow. 174 m2, położony na Osiedlu Raduszka w Koszalinie przy ul. Irysów. Bardzo ładny dom położony w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raduszka

Raduszka,Koszalin

799 000 zł264 m² 3 026,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:889 m²

Do sprzedania nasz przewygodny dom wolnostojący z garażem znajdujący się w spokojnej dzielnicy Raduszka w Koszalinie. Dom o powierzchni użytkowej 267 m2, posiada 3 łazienki , 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Raduszka

Raduszka,Koszalin

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piękny dom 200m Raduszka Do sprzedania dom nowocześnie urządzony. Na parterze znajduje się (120m2) - salon z otwartą kuchnią i jadalnią. - sypialnia, - pokój, - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Raduszka

Raduszka,Koszalin

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczeńców

Raduszka,Koszalin

495 000 zł226 m² 2 185,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Osiedle raduszka! uwaga! Oglądnie nieruchomości ze wzgledu na sytuacje epidemiczną będzie możliwe od czerwca 2020 roku. Dom wolnostojący o pow. użytkowej 226,49m2. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrzosów

Raduszka,Koszalin

359 000 zł130 m² 2 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 84,75 m2. Dom do wykończenia, stan surowy zamknięty. Nieruchomość położona na osiedlu Raduszka, ulica Wrzosów. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Niezapominajek

Raduszka,Koszalin

310 000 zł138 m² 2 253,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom sprzedawany w stanie surowym otwartym - projekt budynku "darlena Mała" o pow. 137,54 m2. Działka z pozwoleniem na budowę o pow. 877 m2 położona w miejscowości Koszalin -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Róż

Raduszka,Koszalin

630 000 zł150 m² 4 188,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Na sprzedaż przestronny dom przy ulicy Róż na Raduszce w Koszalinie o powierzchni użytkowej 133,1 m2. Dom podpiwniczony o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Konwalii

Raduszka,Koszalin

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

! sprzedam dom 200m2! Kontakt bezpośredni do właściciela nieruchomości   Wyjątkowy dom w pięknej spokojnej okolicy. Mam przyjemność przedstawić państwu nowocześnie urządzony dom.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij