dowolna

Mieszkania na sprzedaż Koszalin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

im. Tadeusza Kotarbińskiego Koszalin

424 620 zł47,18 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Inwestycja Staszica to nasz nowy adres. Wyjątkowa lokalizacja w sąsiedztwie chronionego obszaru Wąwozów Grabowych pozwoliła na realizację projektu dedykowanego poszukującym wygodnego miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

im. Tadeusza Kotarbińskiego Koszalin

419 560 zł49,36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

im. Tadeusza Kotarbińskiego Koszalin

372 152 zł42,29 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł121,42 m² 7 156,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 121,42 m , położone na 3 piętrze zadbanej, 4-piętrowej zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta. To niezwykle jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,52 m² 6 574,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W jednej z najbardziej poszukiwanej lokalizacji czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II 15

im. Melchiora Wańkowicza Koszalin

521 376 zł54,31 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami, zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Koszalinie. O inwestycji Nowa inwestycja przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II 15

im. Melchiora Wańkowicza Koszalin

530 724 zł56,46 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Koszalinie. O inwestycji Nowa inwestycja przy ul. Jana Pawła II obejmuje 109.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II 15

im. Melchiora Wańkowicza Koszalin

428 172 zł46,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Koszalinie. O inwestycji Nowa inwestycja przy ul. Jana Pawła II obejmuje 109.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł83,31 m² 8 162,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy apartament 83,31 m2 | centrum | ul. Odrodzenia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł88,08 m² 4 189,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 88 m2 | Centrum Koszalina | Kominek | Sauna | Parter Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,08 m2, położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31 m , usytuowane na parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku mieszkalnym przy ul. Piłsudskiego. Lokal posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł62,92 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne M dla Twojej Rodziny! Przestronne, słoneczne 3 pokoje przy ul. Giełdowej obok lasu i Góry Chełmskiej. Doskonała lokalizacja z dostępem do przedszkola, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

465 000 zł69,40 m² 6 700,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4 m2, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł108,50 m² 6 442,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Koszalina - 108 m2 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 850 zł44,95 m² 10 208,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, loggią i ogródkiem, znajdującego się w inwestycji Enklawa Mielno. O inwestycji Enklawa Mielno to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 856 zł45,52 m² 10 453,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, znajdującego się w inwestycji Enklawa Mielno. O inwestycji Enklawa Mielno to nie tylko piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 465 zł80,06 m² 9 873,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami oraz dwoma balkonami, znajdującego się w inwestycji Enklawa Mielno. Podana cena jest ceną netto, do ceny należy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,07 m² 7 132,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze w zadbanej kamienicy, zlokalizowane przy ul. Rejtana w Koszalinie w bardzo dobrej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

259 999 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Słoneczna okazja w sercu Koszalina! Kawalerka z wykuszem. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36 m , położona przy ul. Mariańskiej w samym centrum Koszalina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

395 000 zł51,40 m² 7 684,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na parterze w prestiżowej lokalizacji przy Rynku Staromiejskim. To doskonała propozycja dla singla, pary oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

355 000 zł44,78 m² 7 927,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,25 m² 6 442,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Koszalin przy ul. Partyzantów. Lokal znajduje się na 1 piętrze, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 232 zł45,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania w IV etapie nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Portugalskiej osiedle włoska ue4! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 975 zł46,53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: ostatnie dostępne gotowe mieszkania w II z IV etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,05 m² 7 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje: nowe, deweloperskie, gotowe do przekazania, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, z loggią oraz z zewnętrznym miejscem postojowym! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 450 zł45,66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Zwycięstwa. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł93,42 m² 8 777,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 93 m2 | Taras 30 m2 | Hala garażowa | Rokosowo Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93,42 m2, położone na cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł81,77 m² 6 713,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa Piłsudskiego Jeśli szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam.Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow.59,85m2 na Orlej w Koszalinie.Mieszkanie mieści się na parterze w bloku 3-piętrowym,rozkładowe,dwustronne.Stan do remontu jak widać na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

369 000 zł51,30 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro Koszalin, ul. Bałtycka | 385.000 zł Komfortowe, dwustronne mieszkanie o pow. 51,3m2, o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,25 m² 6 751,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Lechickiej, położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal o powierzchni 47,25 m2 jest gotowy do zamieszkania i utrzymany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie i bez prowizji mieszkanie przy ulicy Bałtyckiej! Lokal po generalnym remoncie, składa się z przedpokoju z wnęką na szafę, łazienki z wc, kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64,84 m² 8 929,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze idealne dla rodziny lub jako inwestycja na osiedlu Generała Józefa Hallera w Koszalinie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł103,65 m² 6 464,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Idealna przestrzeń dla Twojej rodziny: 4 przestronne pokoje, plus garaż w Koszalinie! Szukasz mieszkania, które pomieści całą rodzinę i zapewni każdemu kawałek własnej, prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Koszalin, ul. Cypryjska Mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia: 31,37 m2 Na sprzedaż mieszkanie z komórką lokatorską w cenie, położone na osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Cypryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł67 m² 8 044,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 2. piętrze, w samym centrum Koszalina tuż przy Ratuszu. Przemyślany układ obejmuje trzy przestronne i ustawne.