dowolna

Mieszkania na sprzedaż Koszalin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

648 ogłoszeń

249 000 zł39,28 m² 6 339,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Wyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem: kawalerka, która inspiruje. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 956 zł46,58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 500 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 934 zł50,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Koszalin,zachodniopomorskie

355 000 zł44,78 m² 7 927,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

298 724 zł32,47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

279 648 zł29,13 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł29,02 m² 6 857,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka zaadaptowana na 2 pokoje! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni niecałych 30 m2, położone na 9 piętrze w budynku przy ul. Bojowników o Wolność i Demokrację.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł83,31 m² 8 162,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy apartament 83,31 m2 | centrum | ul. Odrodzenia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45,52 m² 7 249,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,52 m2, usytuowane na 3 piętrze budynku. Lokal składa się z trzech pokoi, garderoby, łazienki oraz kuchni z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

353 000 zł63 m² 5 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (łączna powierzchnia z piwnicą 66,91 m ), położone w Koszalinie przy ul. Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

304 608 zł31,73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3-pokojowe w nowym budynku | 2025 | stan perfekcyjny To mieszkanie zachwyca od pierwszego kroku. Nowoczesne, dopracowane w każdym detalu, wykończone z wyczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

331 800 zł42 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy wspaniałe, 2-pokojowe mieszkanie z loggia w spokojnej okolicy Nieruchomość, położona na III-piętrze w bloku na osiedlu "na skarpie". Lokal o powierzchni 42,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratajczaka

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł53,30 m² 5 234,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie o powierzchni 53,30 m położone w Koszalinie przy ul. Ratajczaka. Mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł95,79 m² 7 610,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej cenie - 729.000 zł - prestiżowe osiedle Rokosowo, Koszalin, ul. Jabłoniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne sypialnia od wschodu, salon z aneksem kuchennym od zachodu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

305 448 zł34,71 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A6 Mieszkanie o powierzchni 42,94 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina - idealna lokalizacja! Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 33,86m2, położone w samym sercu Koszalina, przy ul. Lechickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 100 zł45,88 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie z loggią na I piętrze Symbol - E1 I piętro nowego budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 45,88 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 336 zł43,22 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B6 Mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,90 m² 6 973,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Duże, dwustronne, 5 pokojowe mieszkanie na parterze, z balkonem i wyjściem do ogródka. Lokal mieszkalny o powierzchni 85,9 m2 składa się z : salonu, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Koszalin,zachodniopomorskie

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa sprzedaż lub zamiana na mieszkanie 2-pokojowe na niskiej kondygnacji. Przytulne, jasne i bardzo zadbane - mieszkanie o powierzchni 45.3 m z balkonem i wystawą okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł112,72 m² 5 589,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,72m2, położone na 1 piętrze kamienicy w Koszalinie przy ul. Młyńskiej. Lokal składa się z 4 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,91 m² 6 391,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

To mieszkanie to połączenie świetnej lokalizacji, funkcjonalnego układu i wyjątkowego klimatu wnętrza. Powierzchnia 49,91 m została zaprojektowana w sposób wygodny i praktyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł90,60 m² 6 887,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Koszalin - ul. Jana z Kolna | 90,6 m2 | 624 000 zł Gotowe na jutro - wprowadzasz się i żyjesz! Dzień dobry w kuchni z oknem, wieczory na jednym z dwóch balkonów, dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,32 m² 6 920,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie wykonanym 3 lata temu. Lokal posiada prywatne wejście z kameralnej klatki schodowej, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym ogródkiem - ulica połczyńska/wenedów- wydanie maj 2026 W naszej ofercie mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł215,99 m² 1 713,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku w mieszkalno-usługowym przy ul. Morskiej nr 41. Lokal usytuowany na parterze, wejście do lokalu z tyłu budynku, od parkingu. Wysokość lokalu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

300 000 zł48,07 m² 6 240,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o w pełni rozkładowym układzie i idealnej ekspozycji wschód-zachód. Balkon usytuowany od strony zachodniej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,40 m² 7 684,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na parterze w prestiżowej lokalizacji przy Rynku Staromiejskim. To doskonała propozycja dla singla, pary oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł57,35 m² 6 573,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w Koszalinie, położonego na I piętrze w bloku z lat 70., stanowiącego idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na II piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 232 zł37,12 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 967 zł42,41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,41 m2, loggia 20 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł28,10 m² 7 437,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , po częściowym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Koszalin. mieszkanie z ogrzewaniem miejskim ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł35,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A9 Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł94,20 m² 2 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - ul. Kupiecka. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij