dowolna

Mieszkania na sprzedaż Koszalin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - ul. Łużycka Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, położone na I piętrze w budynku dwupiętrowym przy ul. Łużyckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutyków

Koszalin,zachodniopomorskie

289 000 zł64,50 m² 4 480,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MM Nieruchomości prezentuje ustawne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Tylko u nas oferta mieszkania na drugim piętrze o powierzchni 64,50 m w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 368 zł58,88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne sypialnia od wschodu, salon z aneksem kuchennym od zachodu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 40 m | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A14 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38,83 m² 6 953,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża, słoneczna kawalerka, położone niedaleko centrum, przy ul. Budowniczych. Lokal o powierzchni 38,83 m2, położony na 3 piętrze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł34,82 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,90 m² 6 162,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania 3 pokojowego o pow. 46,9m2, - pełna własność usytuowanego przy ul. Herberta w Koszalinie. Mieszkanie z loggią. Lokal rozkładowy, z osobną kuchnią, położony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł120 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m2, położone na drugim piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy. To doskonała propozycja dla osób ceniących klimat historycznej zabudowy, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - B.6.1. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Koszalin,zachodniopomorskie

370 000 zł63,70 m² 5 808,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i rozkładowe 3 pokoje ul. Lelewela, koszalin Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , zlokalizowane przy ul. Lelewela w Koszalinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,03 m² 7 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,30 m² 5 652,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia mają w sobie coś wyjątkowego. To dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Harcerskiej w Koszalinie właśnie do nich należy. Przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B12 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu centrum! oferta tylko W naszym biurze! Prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o dwustronnej wystawie okiennej, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Wyspiańskiego, koszalin Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2, położone przy ulicy Wyspiańskiego w Koszalinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł103,65 m² 5 779,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie jak dom! Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na Os. Morskim w budynku z lat 90. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,65 m2, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

230 000 zł29,40 m² 7 823,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa przestrzeń z wyraźnie wydzieloną strefą snu - funkcjonalnie zaplanowana kawalerka o powierzchni niespełna 30 m . Wnętrze z ekspozycją wschodnią, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

287 232 zł29,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42,94 m² 7 661,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa, niższa cena! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się ustawnym układem pomieszczeń przy ul. Pionierów. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

635 626 zł73,91 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67,88 m² 5 819,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,88 m , położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Koszalina. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - B.5.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

128 500 zł18,87 m² 6 809,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na terenie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - A.6.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 53,20 metrów kwadratowych, na 6 piętrze w Koszalinie. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł104 m² 7 259,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Franciszkańskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Mieszkanie B2 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Symbol mieszkania B3 Powierzchnia 42,34 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Taras 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana z Kolna

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł31,37 m² 8 256,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka z dużym tarasem w samym sercu Koszalina. Prezentujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,37 m2, zlokalizowane przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 928 zł35,93 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B15 Powierzchnia 37,08 m2, piętro - I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,94 m² 7 279,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,94 m 2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi składające się z : - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

349 248 zł36,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,55 m² 11 951,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Kupując z nami mieszkanie obowiązują cię te same ceny, które oferuje deweloper. W przypadku zakupu tego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij