Mieszkanie Koszalin

Koszalin, zachodniopomorskie

  • 640 000 zł
  • 53,55 m²
  • 11 951,45 zł/m²

Zdjęcie

Laura Kuczma

Skontaktuj się

Mieszkanie Koszalin

Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

640 000 zł

53,55 m²

11 951,45 zł/m²

Mieszkanie Koszalin

Zaktualizowane: 19 maja 2026

640 000 zł 53,55 m² 11 951,45 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 640 000 zł (11 951,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 53,55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2024
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (20 m²), piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
  • Źródło: biuro nieruchomości: BESTHOME Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 196/BHN/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!
Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Kupując z nami mieszkanie obowiązują cię te same ceny, które oferuje deweloper. W przypadku zakupu tego mieszkania, nie płacisz podatku PCC 2%.
Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,55m2 położone na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca z windą od poziomu hali garażowej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz korytarza. (...)

Agent

Laura Kuczma

607 519...

607 519 535

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości