dowolna

Mieszkania na sprzedaż Koszalin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

499 000 zł74,93 m² 6 659,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne mieszkanie w centrum - 3 pokoje, kominek, parking Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł94,20 m² 2 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - ul. Kupiecka. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł35,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł65,12 m² 10 133,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m , położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w apartamencie przy starówce. Kup apartament inwestycyjnie. Nabycie bez pcc 2%! Kameralne mieszkania w tym budynku są jedyne w swoim rodzaju. To wyjątkowe miejsce, aby mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie - parter domu | ul. Rejtana, koszalin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na parterze domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł215,99 m² 1 713,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku w mieszkalno-usługowym przy ul. Morskiej nr 41. Lokal usytuowany na parterze, wejście do lokalu z tyłu budynku, od parkingu. Wysokość lokalu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

394 771 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59,20 m² 5 050,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji 3 pokoi, położone na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Spasowskiego w Koszalinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D6 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, taras - 18,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie A12 Mieszkanie o powierzchni 53,57 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81,80 m² 4 877,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,8 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,10 m² 8 225,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

292 800 zł30,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 441 zł45,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

230 000 zł29,40 m² 7 823,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa przestrzeń z wyraźnie wydzieloną strefą snu - funkcjonalnie zaplanowana kawalerka o powierzchni niespełna 30 m . Wnętrze z ekspozycją wschodnią, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł32,69 m² 7 249,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "nowobramskim" Polecamy na sprzedaż ładne i zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł66,20 m² 9 063,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupoziomowe 2 pok. mieszkanie o powierzchni 66,20 m położone w Koszalinie przy ul. Chałubińskiego (osiedle Rokosowo). Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 400 zł59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53,30 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie | ul. Sikorskiego | Koszalin | Rozkładowe | Ostatnie piętro | Balkon | Świetna lokalizacja Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 937 zł35,51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,32 m² 8 580,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Prezentujemy Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,12 m2, położone na parterze w IV kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 748 zł52,18 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł40,91 m² 7 308,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy - Bałtycka! Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,36 m² 7 041,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 35,36 m2 | Koszalin, ul. Nowowiejskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,48 m² 10 207,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na Osiedlu `patio Apartments I` w nowym budownictwie, przy ul. Gen. Józefa Hallera. Mieszkanie o powierzchni 68,48 m2 składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A6 Mieszkanie o powierzchni 42,94 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem Symbol mieszkania A1 Powierzchnia 73,23 m2 4 pokoje - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój Taras 21,87 m2, winda od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D4 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,59 m2, taras - 11,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

407 712 zł42,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem Mieszkanie A5 Mieszkanie o powierzchni 37,08 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 11,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,60 m² 7 509,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z loggią, piwnicą i ogródkiem - ul. Sikorskiego, koszalin wydanie od ręki, po zapłaceniu całej ceny sprzedaży. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

395 000 zł45,32 m² 8 715,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne, położone na I piętrze mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie: środkowe, ciepłe, wystawa okienna od strony wschodniej, ciche, mieszkanie położone na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B21 Powierzchnia 42,34m2, piętro II 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł42,60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący 0% prowizji! nowa inwestycja - osiedle Franciszkańska! Nowobudowane osiedle na ulicy Franciszkańskiej. Polecamy nowoczesne apartamentowce charakteryzujące się elegancką architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij