dowolna

Mieszkania na sprzedaż Koszalin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 435 zł59,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am14 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B12 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,60 m² 7 817,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z loggia w spokojnej okolicy Nieruchomość położona na III piętrze w bloku na osiedlu "przylesie". Lokal o powierzchni 53,6 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

394 771 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B9 Powierzchnia 53,57 m2, piętro - I 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł103,65 m² 5 779,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie jak dom! Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na Os. Morskim w budynku z lat 90. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,65 m2, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 744 zł78,66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 1 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue5 - B.2.0 Mieszkanie o powierzchni 25,53m2, Parter nowego budynku, 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł53,50 m² 6 168,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 53,50 m2, 4 piętro, przylesie, koszalin Mieszkanie 3 pokoje, 53,50m2, 4 piętro, osiedle "przylesie" Koszalin3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu - funkcjonalne, z balkonem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - B.4.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44,80 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie, a samo mieszkanie również wykończone od podstaw - gotowe do zamieszkania. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 348 zł78,97 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 976 zł61,56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią i windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B14 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie i łazienka Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 336 zł35,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B6 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 35,66 m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 250 zł50,03 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - CM7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 50,03 m2, loggia 11,54 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,64 m² 8 160,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ratajczaka! Przedstawiamy ofertę dostępną tylko W naszym biurze! Położone na II piętrze 4-piętrowego bloku, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł108,50 m² 6 995,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Koszalina - 108 m2 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

404 184 zł45,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

304 608 zł31,73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 100 zł45,88 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie z loggią na II piętrze Symbol - E2 II piętro nowego budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 45,88 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

291 456 zł30,36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł41,84 m² 9 058,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zachwyca funkcjonalnym układem dwa rozkładowe i ustawne pokoje sprawiają, że wnętrze jest jasne i komfortowe. W salonie znajduje się aneks kuchenny, który można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

383 490 zł42,61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 056 zł30,11 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A43 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 30,11 m2, do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,03 m² 7 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 248 zł43,21 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C6 Mieszkanie o powierzchni 43,21 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,32 m² 6 920,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie wykonanym 3 lata temu. Lokal posiada prywatne wejście z kameralnej klatki schodowej, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B23 Powierzchnia 37,08 m2, piętro - II 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon 10,18.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mariańska

Koszalin,zachodniopomorskie

379 000 zł64,40 m² 5 885,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum - Mariańska! Prezentujemy dostępne tylko W naszym biurze, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł34,82 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 240 zł54,28 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą, loggią i balkonem Symbol Mieszkania - bm5 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 54,28 m2, loggia 5,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł21,68 m² 7 749,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe, o powierzchni: 21,68 m2, położone na VIII piętrze, w wieżowcu w Koszalinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Mieszkanie skład się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,61 m² 7 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu atrakcyjne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 49,61 m2, znajdujące się na drugim piętrze w centrum Koszalina, 14 km od Mielna. Mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij