dowolna

Domy na sprzedaż Koszalin - Oferty sprzedaży domów

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:213 m²

Chodź zabieram Cię na osiedle Bukowe w Koszalinie, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. To tu znajduję się dom w zabudowie szeregowej, którego każde piętro zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł125,75 m² 5 526,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł126,72 m² 5 673,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta bezpośrednia! Kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest również z podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%; ponosi jedynie koszty notarialne i sądowe. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł103,24 m² 6 770,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje nową, gotową nieruchomość w stanie deweloperskim lokal w budynku 2-lokalowym z garażem i ogródkiem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

699 000 zł103,24 m² 6 770,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł97 m² 7 680,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Cena 745.000 tys. Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale. W spokojnej lokalizacji Konikowa wśród domów wolnostojących parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł80,39 m² 8 085,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Promocja do 5 maja! Na lokal numer 1 - 650.000zl zamiast 680.000zł Lokal 2 - 680.000 zł Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Ostatni dostępny wolnostojący dom parterowy 150 m na działce 1147 m , położony w Koszalinie, w dzielnicy Jamno, blisko jeziora, na kameralnym osiedlu 7 domów. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł113,33 m² 8 197,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortową nieruchomość z wbudowanym garażem, tarasem, balkonem oraz z dużą działką, położony w 2-lokalowym kilkuletnim budynku mieszkalnym. Północna.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł256 m² 4 644,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

895 000 zł219 m² 4 086,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:696 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina przy ul. Kupieckiej. Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,40 m² 5 546,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 124,4 m2 - segment wewnętrzny. Dom zlokalizowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Koszalina na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł530 m² 7 150,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

NA sprzedaż dom na skarpie Z częścią usługową Na sprzedaż dom z funkcją usługową przy ul. Batalionów Chłopskich w 1 strefie miasta. Dom wybudowany przez właścicieli wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł105,09 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

Na sprzedaż bezczynszowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni około 90 m , położony przy ul. Polnych Traw w Koszalinie. To nieruchomość dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł124,80 m² 8 814,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie 3-4 pokojowe! Na sprzedaż dom położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Koszalina-Rokosowo. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł207 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 822 m²

Prezentujemy wspaniały wolnostojący dom w stylu dworkowym z własnym stawem i wyspą, pomostem oraz łódką, a także fontanną i ogrodem angielskim. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125,95 m² 8 725,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Komfortowy dom wolnostojący na bezpiecznym osiedlu Z pełną infrastrukturą Szukasz azylu, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i bezpieczeństwo? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

875 000 zł133,30 m² 6 564,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 133,30 m (pow. użytkowa 91,80 m ), usytuowany w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka o powierzchni 976.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł133 m² 6 203,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Cena do negocjacji! Kto chce zamieszkać koło fajnych sąsiadów i mieć blisko nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł184 m² 7 527,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 184,0 m (powierzchnia użytkowa 142,8 m ), położony na działce o powierzchni 694 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł174,69 m² 7 899,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

!nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w malowniczej okolicy osiedla Jamno w Koszalinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Cena poszła w dół o 50 000 zł! Marzysz o zamieszkaniu w domu wolnostojącym, ale z niezbędną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

873 000 zł280 m² 3 117,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu, który elastycznie dopasuje się do potrzeb dużej rodziny? A może poszukujesz pewnej inwestycji z gotową infrastrukturą pod wynajem lub działalność? Ten budynek to synonim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Wasz rodzinny azyl marzeń! Wyjątkowa rezydencja z ogromnym ogrodem i szybkim dostępem do morza, jeziora oraz trasy S6. Idealne miejsce na bezpieczne i komfortowe życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł272,28 m² 5 251,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 270 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3000 m (składającej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł140,10 m² 6 638,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z dużymi możliwościami aranżacyjnymi! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej, który daje szerokie możliwości dostosowania przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł183 m² 9 174,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży parterowego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w kameralnej części Koszalina, w bezpośrednim sąsiedztwie Konikowa. To przestronna, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł95,99 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł185 m² 5 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Wyjątkowy dom z duszą - 144,15 m2 w zielonym sercu Koszalina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110,72 m² 8 309,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom bliźniak - Rokosowo-Południe -gotowy do zamieszkania Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się bez remontów, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł236 m² 7 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na Sprzedaż Dom w Atrakcyjnej Lokalizacji Koszalina Dom wybudowany w 2012 roku o powierzchni 180m/kw oraz mieszkanie z osobnym wejściem 56m/kw dodatkowo wiata na dwa auta. Dom znajduje.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij