dowolna

Mieszkania w nowym bloku Koszalin - Oferty sprzedaży lub najmu

410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Firletki

Kretomino,Koszalin

469 000 zł86 m² 5 447,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia! rynek wtórny. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,09 m2, znajdujące się w dwurodzinnym budynku. To 3-poziomowa nieruchomość z użytkowym poddaszem. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

381 600 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

356 160 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Kupując z nami mieszkanie obowiązują cię te same ceny, które oferuje deweloper. W przypadku zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

820 000 zł90 m² 9 116,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

614 384 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

355 908 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

710 000 zł70 m² 10 189,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

366 797 zł46 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

611 392 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Jedliny,Koszalin

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

600 000 zł57 m² 10 572,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

570 000 zł57 m² 9 975,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,14 m , położonego na prestiżowym Osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

473 000 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

736 260 zł88 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

383 310 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

654 612 zł78 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

457 568 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

477 300 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

890 000 zł90 m² 9 894,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem w bloku z windą! Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 89,95m2 położone na II piętrze w kameralnym dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

589 000 zł60 m² 9 735,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym w hali garażowej i komórką lokatorską w cenie! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł64 m² 6 231,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkania bezczynszowe w zabudowie dwulokalowej z ogródkiem i z kominkiem (mieszkanie na parterze) Na parterze 57,68 m2 - 399.000 zł Na piętrze 64,03 m2 - 399.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hallera

Rokosowo,Koszalin

530 000 zł81 m² 6 506,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Promocja do końca Października 2024r. 6500 m2! Jeżeli chcesz zamieszkać w urokliwym miejscu otoczonym pełnym zieleni i miejsc rekreacyjnych z cudownym widokiem, to ta oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa

Rokosowo,Koszalin

670 000 zł66 m² 10 136,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze! Na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Azaliowej i dwoma miejscami postojowymi w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Rokosowo,Koszalin

549 000 zł58 m² 9 449,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze z tarasem o pow. 58,10 m2 z garażem w hali garażowej. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2009r., wybudowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

287 760 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

890 000 zł90 m² 9 894,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Rokosowo,Koszalin

690 000 zł57 m² 12 158,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Słoneczne i nowe, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

435 000 zł70 m² 6 178,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle tulipanów Nowa inwestycja deweloperska 'osiedle Tulipanów' na obrzeżach Koszalina. Kameralne osiedle obejmuje 26 bezczynszowych lokali mieszkalnych położonych na parterze lub piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

296 120 zł34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne z dużym tarasem, cicha okolica niedawno centrum handlowego, blisko drogi S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Raduszka,Koszalin

399 000 zł50 m² 8 060,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Sprzedam przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni: 49,50 m na 1 piętrze. "Osiedle Zacisze" ul.Żytnia w Koszalinie. Nowe budownictwo z 2014 r.Oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

327 712 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Koszalin,zachodniopomorskie

659 300 zł69 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis oferty. Apartament dwustronny o powierzchni 69,40m2. Znajduje się w budynku "zielony Zakątek " ul Staszica 26. Apartament urządzony do zamieszkania. Zlokalizowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

645 000 zł64 m² 10 130,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 61,27m2 urządzone w wysokim standardzie, blok wybudowany przez renomowanego dewelopera pb Kuncer. Świetna okolica dla rodziców z dziećmi z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zientarskiego

Śródmieście,Koszalin

2 700 zł68 m² 39,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji na wynajem? Komfortowe mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym w hali garażowej. Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

340 872 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze w bloku - apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne przytulne mieszkanie dwu pokojowe. Zadbane schludne, słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina. 2 pokoje w budynku z 2007 roku, pierwsze piętro. Idealne miejsce na pierwsze.