dowolna

Mieszkania w nowym bloku Koszalin - Oferty sprzedaży lub najmu

410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67,33 m² 9 342,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie przestrzeni, światła i porządku. Tu wszystko jest na swoim miejscu, a codzienność po prostu płynie wygodniej. Przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana z Kolna

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł31,37 m² 8 256,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka z dużym tarasem w samym sercu Koszalina. Prezentujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,37 m2, zlokalizowane przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 232 zł45,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania w IV etapie nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Portugalskiej osiedle włoska ue4! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 975 zł46,53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: ostatnie dostępne gotowe mieszkania w II z IV etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,05 m² 7 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje: nowe, deweloperskie, gotowe do przekazania, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, z loggią oraz z zewnętrznym miejscem postojowym! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 450 zł45,66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł52,50 m² 16 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Zapraszam Cię do apartamentu, w którym nie mieszkał jeszcze nikt przed Tobą :).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł93,42 m² 8 777,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dla wymagającego klienta Polecamy ciepłe i słoneczne II-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,42m2 położone na Osiedlu Rokosowo, przy ulicy Zwycięstwa. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,97 m² 43,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Głowackiego w Koszalinie. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64,84 m² 8 929,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze idealne dla rodziny lub jako inwestycja na osiedlu Generała Józefa Hallera w Koszalinie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Koszalin, ul. Cypryjska Mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia: 31,37 m2 Na sprzedaż mieszkanie z komórką lokatorską w cenie, położone na osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Cypryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

603 360 zł62,85 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

406 900 zł44,44 m² 9 156,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w nowej inwestycji Brick House. Mieszkanie o powierzchni około 44,44 m2 składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

291 456 zł30,36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

289 632 zł30,17 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32,88 m² 60,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu stylowego, 2-pokojowego apartamentu w sercu Koszalina. Jeśli szukasz wnętrza, w którym wysoka jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

715 000 zł53,78 m² 13 294,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! - mieszkanie gotowe do nabycia, wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na rokosowie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

298 724 zł32,47 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

279 648 zł29,13 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł83,31 m² 8 162,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy apartament 83,31 m2 | centrum | ul. Odrodzenia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

2 000 zł40,19 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Design i Komfort przy ul. Zwycięstwa - Nowoczesny Apartament z Klimatyzacją Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę najmu stylowego apartamentu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B12 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 336 zł35,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - B6 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 35,66 m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 250 zł50,03 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - CM7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 50,03 m2, loggia 11,54 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

304 608 zł31,73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 741 zł48,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie A12 Mieszkanie o powierzchni 53,57 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij