dowolna

Mieszkania w nowym bloku Koszalin - Oferty sprzedaży lub najmu

410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Koszalin

491 625 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe + miejsce parkingowe Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3- pokojowego z miejscem parkingowym w hali garażowej w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Koszalin

521 850 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, prezentujemy na sprzedaż lokal mieszkalny, znajdujący się w Koszalinie przy ul. Konstytucji 3 Maja. Jest to nowy budynek z 2019r.- apartamentowiec. Mieszkanie w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Koszalin

496 275 zł66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Koszalin

511 530 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Koszalin,zachodniopomorskie

376 603 zł38 m² 9 882 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie W poszukiwanej dzielnicy koszalina - kołłątaja Kupujący 0% prowizji! Już teraz rozpoczynamy sprzedaż dwupokojowych i trzypokojowych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Koszalin,zachodniopomorskie

361 292 zł38 m² 9 558 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Koszalin

454 125 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 lub 3-pokojowe + miejsce parkingowe + balkon Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego /lub 3 pokojowego z miejscem parkingowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Koszalin

451 500 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

579 000 zł73 m² 7 940,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w centrum, z ogrodem. Świetne dla rodziny ale i pod inwestycję ponieważ jest w pełni umeblowane i wyposażone. Dwustronna wystawa okien. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

559 000 zł60 m² 9 327,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Idealna oferta mieszkania na nowym osiedlu w Koszalinie! Możliwość najmu miejsca postojowego - 300 zł przy ul. Włoskiej. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Morskie,Koszalin

490 000 zł58 m² 8 396,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w nowszym budownictwie, na 2 piętrze, przy ul. Morskiej 22 w Koszalinie ( wjazd od ul. Morskiej vis a vis Bricomarche ). Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Azaliowa

Rokosowo,Koszalin

669 000 zł95 m² 7 016,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 95,34m2 z dwoma miejscami parkingowymi W cenie.położone przy ulicy Azaliowa j osiedle Rokosowo w Koszalinie mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

599 000 zł53 m² 11 265,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego, mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone pod klucz w bloku z windą! Mieszkanie o powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

383 490 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

296 120 zł34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

474 407 zł54 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do nabycia Słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hołdu Pruskiego

Wspólny Dom,Koszalin

445 000 zł49 m² 9 133,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przepiękny Apartament w "apartamentach Zielone Ogrody" - Gotowy do Zamieszkania! Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy apartament, który zachwyca swoim wysokim standardem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 450 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na II-piętrze w dwupiętrowym bloku - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

640 530 zł54 m² 11 961,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie o powierzchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Raduszka,Koszalin

2 200 zł66 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66 m2. Położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Żytniej. Najważniejsze atuty: - rozkładowe - duża, słoneczna loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Morskie,Koszalin

490 000 zł58 m² 8 396,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

2 000 zł47 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 kwietnia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Cypryjskiej w bloku z 2015r., usytuowane na popularnym osiedlu Unii Europejskiej, na 3 piętrze. Blok z windą.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Rokosowo,Koszalin

1 950 zł48 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie szuka Najemcy. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,94 m2, położone w budynku z windą przy ul. Hallera wraz z miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Koszalin

Unii Europejskiej,Koszalin

599 000 zł53 m² 11 265,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa nieruchomość wykończona pod klucz w budynku z 2023r. z windą gotowa do wydania. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,17 m2, starannie zaprojektowane, wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na II-piętrze w dwupiętrowym bloku - składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Koszalin

Unii Europejskiej,Koszalin

547 000 zł47 m² 11 720,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa nieruchomość wykończona pod klucz w budynku z 2023r. z windą gotowa do wydania. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,67 m2, starannie zaprojektowane, wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

535 500 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Portugalska

Unii Europejskiej,Koszalin

2 200 zł33 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,21 m2 położone w Koszalinie przy ul. Portugalskiej, na Osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rokosowo,Koszalin

459 000 zł47 m² 9 843,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko u nas! Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Hallera Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,63 m , położone na 2. piętrze bloku z windą na osiedlu Hallera. -Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

418 002 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do wydania Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024