dowolna

Lokale w centrum Koszalin - Oferty sprzedaży i najmu

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

339 000 zł52,35 m² 6 475,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni: 52,35 m2 położony na I piętrze, w Pasażu Kaszub, w centrum miasta. Lokal posiada dużą narożną witrynę okienną i przestronną salę ekspozycyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

22,44 zł/m²156 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, 156 m2, parter, osiedle Morskie, koszalin Lokal biurowo-usługowy 156 m2 do wynajęcia. Lokal w strefie przemysłowo - usługowej Koszalina. Lokal po gruntownym remoncie. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł218 m² 3 623,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców i inwestorów! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

793 720 zł198,43 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta w Koszalinie! Całe piętro na sprzedaż - centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej Elastyczna przestrzeń idealna na rozwój Twojego biznesu! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł31,27 m² 6 363,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 31,27 m2 | 5 piętro | Centrum Koszalina | ul. Armii Krajowej 8 Szukasz kompaktowej, funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy w ścisłym centrum miasta? Ten lokal może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²26 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina ul. Połtawska, o powierzchni 26 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym "feniks" Lokal wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²54,70 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji "przemysłówka Office". Budynek, który w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł82,14 m² 4 370,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w centrum Koszalina | Parter | Duże możliwości | 82,14 m2 z piwnicą Szukasz miejsca pod biznes? Ta oferta daje ogromne możliwości prowadzenia działalności w samym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²48,80 m² 1 708 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł37,85 m² 5 838,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

879 670 zł142,48 m² 6 173,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Plac Jana Kilińskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

235 000 zł34,34 m² 6 843,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 34,34 m znajdujący się na parterze w budynku, w bliskiej odległości od w centrum miasta Koszalin, w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł199,36 m² 3 907,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 199,36m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 3 piętro, ścisłe Centrum Wyjątkowa lokalizacja: ścisłe centrum Koszalina, naprzeciw dworca pkp i pksdoskonała komunikacja: większość.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²42,78 m² 1 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł16,17 m² 6 555,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Jana z Kolna

Koszalin,zachodniopomorskie

132 540 zł22,09 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum, miejsce doskonale zlokalizowane z każdą częścią Koszalina. Parking, parter, wejście od ulicy. Lokal oznaczony na wizualizacji szyldem barber shop Powierzchnia 22,09 m2, składają.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł296,31 m² 4 049,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja z dyskoteką o pow. 296,31 m2 położony w samym centrum Koszalina. Nieruchomość uzbrojona w instalacje elektryczyną (siła), wodociągową, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²85 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo dobrze zlokalizowany lokal użytkowy w samym centrum Koszalina, na pierwszym piętrze w tzw, pasażu Millenium. Okna w lokalu wychodzą bezpośrednio na główna ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł32,08 m² 5 517,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

450 000 zł46,80 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina. Oferujemy dla naszych klientów lokal użytkowy o powierzchni 46,80 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Milenium przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł14,31 m² 5 520,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł391,08 m² 3 065,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 391,08 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna lub głównym wejściem od Armii Krajowej) Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Koszalin,zachodniopomorskie

62,24 zł/m²80,17 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie czekaj i już dziś zacznij realizować swoje marzenia o własnym biznesie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta! Rewelacyjnie położony lokal usługowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bezczynszowy lokal gastronomiczny / usługowy - 100 m2 + ogród, ścisłe centrum, dobre sąsiedztwo. Czynsz 4000 + vat. Na wynajem/przekształcenie wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²304 m² 13 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowa powierzchnia biurowa / usługowa - 300 m2 - idealne dla korporacji, oddziału regionalnego lub centrum usług ul. Racławicka, koszalin (centrum miasta, jedna z głównych ulic biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł69,69 m² 5 725,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 69,69 m2 | 5 piętro | Centrum Koszalina | ul. Armii Krajowej 8 Szukasz kompaktowej, funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy w ścisłym centrum miasta? Ten lokal może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł31,44 m² 6 202,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

813 399 zł198,39 m² 4 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 198 m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 6 kondygnacja , prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa lokalizacja: ścisłe centrum Koszalina, naprzeciw dworca pkp i pksdoskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł25,75 m² 5 786,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł34,20 m² 5 964,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł38,18 m² 5 788,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,26 m² 4 954,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum Koszalina. W ofercie wynajmu lokal w centrum handlowym Jowisz. Lokal o łącznej powierzchni 50,2 m2 znajduje się na pierwszej kondygnacji centrum (poziom.

Szczegóły ogłoszenia

145 320 zł24,22 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 24,22 m2 - idealne miejsce dla Twojego biznesu w centrum Koszalina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 24,22 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²23 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł19 m² 5 105,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż garaż - Koszalin, ul. Spółdzielcza - 19 m2 Świetna lokalizacja | Blisko centrum | Idealny do parkowania i jako magazyn Na sprzedaż oferuję garaż o powierzchni 19 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Koszalin,zachodniopomorskie

36,15 zł/m²248,98 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - piętro biurowe po generalnym remoncie w obiekcie handlowo-biurowym feniks, ul. Połtawska, koszalin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra w doskonale znanym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²613 m² 24 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł27,05 m² 5 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,08 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Połtawska

Koszalin,zachodniopomorskie

72,58 zł/m²31 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 31 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym ,feniks" przy ulicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij