dowolna

Działki Koszalin – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

2 463 900 zł8 213 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Inwestycyjna działka budowlana z mpzp, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W Planie Ogólnym Gminy przewidziana zabudowa do wysokości 15 metrów dzięki czemu możliwa będzie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Koszalinie, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jamno. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł9 380 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 9 380 m2, położoną w Koszalinie przy ul. Drzewnej. Nieruchomość składa się z dwóch działek (nr 194/27.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł2 326 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 2326 m z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł10 951 m² 91,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna na terenie osiedla Raduszka. Działka częściowo budowlana o powierzchni 10 951 mkw., położona w południowo-wschodniej części Koszalina, przy ul. Sasanek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 114 m² 259,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Odkryj wyjątkową działkę budowlaną w Koszalinie oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 298 530 zł17 681 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny dla dewelopera przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Koszalin, obr. 0049 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

205 400 zł1 027 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działki w Koszalinie ul. Połczyńska! Działki zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 500 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Geoportal: Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1500 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł2 058 m² 150,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjne nieruchomości gruntowe położone w Koszalinie na Osiedlu Kretomino! Działka o powierzchni 2058 m2, usytuowana przy ul. Kościelnej. Działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tatów zaprasza nowych właścicieli! Powierzchni: cena brutto: warunki zabudowy: tak Na sprzedaż działka niezabudowana na obrzeżach Koszalina z warunkami zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 625 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3625 m2. Mpzp pod 6 bliźniaków lub 3 domy wolnostojące. Istniejąca zabudowa zagrodowa do rozbiórki. Bezpośredni dojazd asfaltową drogą gminną, ulicą Północną. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł9 677 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Popowo o powierzchni 9677m2. W trakcie procesowania warunki zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę domu rekreacyjnego o powierzchni od 70m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

5 716 500 zł30 900 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny blisko strefy ekonomicznej W koszalinie! Nieruchomość składająca się dwóch działek gruntu o łącznej powierzchni około 3,09 ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł300 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam piękną działkę z przyczepą "holenderską", w pełni zagospodarowaną i ogrodzoną na terenie rod w Niekłonicach (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 550 zł5 973 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę położoną w Koszalinie bezpośrednio przy ulicy Gnieźnieńskiej o powierzchni 5973 m za cenę 2.090.550,00 zł netto, 350zł/m2. Działka zlokalizowana w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

 

 

Lechitów,Koszalin

6 814 275 zł34 945 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są działki, które zlokalizowane są dokładnie vis a vis Panattoni w Koszalinie, przy ul. Wołyńskiej. Oferta na wyłączność. Dojazd do ulicy Wołyńskiej od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jamno,Koszalin

1 999 000 zł16 200 m² 123,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę rozległej działki inwestycyjnej w granicach administracyjnych Koszalina - atrakcyjnego obszaru podmiejskiego Jamno-Zachód, otoczonego pięknem nadmorskiego krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lubiatowo,Koszalin

495 000 zł17 332 m² 28,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Lubiatowskiej o łącznej powierzchni 17.332m2. To obecnie najbardziej prężnie rozwijający się teren w Koszalinie. W okolicy stale można zauważyć nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

135 120 zł1 126 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

135 480 zł1 129 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 064 m² 93,98 zł/m²

 

 

 

Nowobramskie,Koszalin

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1000 m2 położona w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Seminaryjna

Koszalin,zachodniopomorskie

137 200 zł686 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowych położonych w doskonałej lokalizacji Koszalina przy ulicy Seminaryjnej. Sprzedaż dotyczy działek o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

384 120 zł3 201 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Koszalinie na osiedlu Jamno. Duża i foremna działka zlokalizowana w zacisznej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszeniczna

Sarzyno,Koszalin

219 000 zł1 409 m² 155,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszeniczna

Sarzyno,Koszalin

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

 

 

Sarzyno,Koszalin

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

 

 

Lubiatowo,Koszalin

495 000 zł17 332 m² 28,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwiatkowskiego

Na Skarpie,Koszalin

99 000 zł285 m² 347,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka! Świetna lokalizacja: koszalin, osiedle Na Skarpie! W mpzp działka oznaczona jako D1.MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Polnych Traw

Nowobramskie,Koszalin

199 000 zł1 966 m² 101,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1966 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Polnych Traw

Nowobramskie,Koszalin

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

3 500 zł600 m² 5,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem działka w przemysłowej części Koszalina Oferujemy wynajem części działki gruntowej 3/26 zabudowanej: budynkiem murowanym wolnostojącym jednokondygnacyjnym o powierzchni 24,17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

2 200 000 zł1 722 m² 1 277,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częscią usługową oraz urządzeniami budowlanymi. Działka nr 1479/3 obr 0019 m.Koszalin - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Węgierkowa

Koszalin,zachodniopomorskie

185 000 zł760 m² 243,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszej ofercie bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 760m2 położona w Koszalinie przy ulicy Węgierkowej. Działka ma kształt prostokąta, jest ogrodzona i usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koszalin

Łabusz,Koszalin

600 000 zł10 504 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej i dużej działki, położonej w cichej, spokojnej dzielnicy Koszalina jaką jest Łabusz. Nieruchomość znajduje się zaledwie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij