dowolna

Domy na sprzedaż Koszalin - Oferty sprzedaży domów

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:213 m²

Chodź zabieram Cię na osiedle Bukowe w Koszalinie, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji. To tu znajduję się dom w zabudowie szeregowej, którego każde piętro zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł125,75 m² 5 526,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Cena poszła w dół o 50 000 zł! Marzysz o zamieszkaniu w domu wolnostojącym, ale z niezbędną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł97 m² 7 680,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Cena 745.000 tys. Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale. W spokojnej lokalizacji Konikowa wśród domów wolnostojących parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł269,80 m² 3 517,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Wyjątkowy dom z częścią usługową - Koszalin, ul. Batalionów Chłopskich. Szukasz miejsca, które połączy wygodne życie rodzinne z prowadzeniem własnej działalności? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł80,39 m² 8 085,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Promocja do 5 maja! Na lokal numer 1 - 650.000zl zamiast 680.000zł Lokal 2 - 680.000 zł Na sprzedaż nowoczesne domy parterowe w zabudowie dwulakalowej na działce 960 m2 tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,75 m² 5 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych domów w zabudowie szeregowej w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Ostatni dostępny wolnostojący dom parterowy 150 m na działce 1147 m , położony w Koszalinie, w dzielnicy Jamno, blisko jeziora, na kameralnym osiedlu 7 domów. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:81 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł126,72 m² 5 673,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta bezpośrednia! Kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest również z podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%; ponosi jedynie koszty notarialne i sądowe. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł103,24 m² 6 770,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje nową, gotową nieruchomość w stanie deweloperskim lokal w budynku 2-lokalowym z garażem i ogródkiem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł103,24 m² 6 770,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

899 000 zł91,90 m² 9 782,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowy, gotowy, wykończony - komfort Z szybkim dojazdem do centrum koszalina Zaledwie 10 minut dojazdu od centrum, a jednocześnie. jakbyś był na wakacjach - tuż obok łąk, samosiejek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Wasz rodzinny azyl marzeń! Wyjątkowa rezydencja z ogromnym ogrodem i szybkim dostępem do morza, jeziora oraz trasy S6. Idealne miejsce na bezpieczne i komfortowe życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

873 000 zł280 m² 3 117,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu, który elastycznie dopasuje się do potrzeb dużej rodziny? A może poszukujesz pewnej inwestycji z gotową infrastrukturą pod wynajem lub działalność? Ten budynek to synonim.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł233,25 m² 3 794,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Dom szeregowy / 233 mkw / 4pokoje / garaż / Koszalin Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Koszalina, przy ulicy Kubusia Puchatka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł310 m² 4 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ever nieruchomości przedstawia nowoczesny dom z funkcją usługową! Budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2017 roku, na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej pod lasem położony bardzo pożądanej części Koszalina, osiedlu Bukowym. Spokojna okolica z bliskim dostępem do całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Dom na osiedlu Bukowym! Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Koszalina - ul. Boczna. Budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. 150 m 2 położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł127,91 m² 10 085,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowy, energooszczędny - pasywny, tani w utrzymaniu, parterowy dom w nowoczesnej, szwedzkiej technologii z gwarancją. 5 pokojowy, parterowy dom o powierzchni 128 m2, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł131 m² 19 083,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:16 800 m²

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w Koszalinie - Łabusz Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 1,68 ha, zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł86,09 m² 8 014,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Nowa inwestycja na sprzedaż - domy w Skwierzynce (obrzeża Koszalina). Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł184 m² 7 527,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 184,0 m (powierzchnia użytkowa 142,8 m ), położony na działce o powierzchni 694 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł86,09 m² 7 550,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł113,33 m² 8 197,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortową nieruchomość z wbudowanym garażem, tarasem, balkonem oraz z dużą działką, położony w 2-lokalowym kilkuletnim budynku mieszkalnym. Północna.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł140,10 m² 6 638,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z dużymi możliwościami aranżacyjnymi! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej, który daje szerokie możliwości dostosowania przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 400 zł110,13 m² 6 178,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Już gotowe! zapraszamy do zapozaniania się Z ofertą nowych domów W zabudowie szeregowej Osiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł117,89 m² 8 049,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na przedmieściach Koszalina. Prezentujemy dom z 2017 roku o powierzchni użytkowej 117,89 m2, położony na kameralnym osiedlu w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110,72 m² 8 309,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom bliźniak - Rokosowo-Południe -gotowy do zamieszkania Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się bez remontów, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł84,10 m² 4 280,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mieszkanie 2pokojowe na parterze z ogrodem owocowo-warzywnym Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł236 m² 7 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na Sprzedaż Dom w Atrakcyjnej Lokalizacji Koszalina Dom wybudowany w 2012 roku o powierzchni 180m/kw oraz mieszkanie z osobnym wejściem 56m/kw dodatkowo wiata na dwa auta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skrojony na miarę, funkcjonalny, parterowy, nowy dom w stanie deweloperskim w Koszalinie - dzielnica Jamno, 3 pokojowy dom, bliźniak o powierzchni 63 m2, salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł215,38 m² 4 596,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Duża obniżka ceny 60.000 zł taniej! Prezentujemy gotowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Bukowym, przy ul. Rodła, gdzie ostatni rząd domów styka się z lasem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł113,60 m² 5 721,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż 1/2 domu wraz z ogrodem 751 m2 oraz garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Ferdynanda Ruszczyca. Jest to ciche i spokojne osiedle domów.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij