dowolna

Nieruchomości Koszalin - Oferty sprzedaży nieruchomości

979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

979 ogłoszeń

Rynek pierwotny

549 000 zł73,30 m² 7 489,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , po częściowym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Koszalin. mieszkanie z ogrzewaniem miejskim ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała działka dla każdego amatora żeglugi i sportów wodnych. Przedstawiam 11 arową działkę, pod budowę domu. Grunt niezabudowany płaski, na chwilę obecną bez ogrodzenia. Teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 668 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 990 000 zł1 000 000 m² 2,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, koszalin okolica. Obszar o pow. 100 ha w 4 rozłogach w obrębie dwóch miejscowości sklasyfikowany w przeważającej części jako łąki - łiii i łiv.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 192 zł37,52 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe. 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł81,18 m² 9 731,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z loggią, tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej w cenie! Tu poczujesz się, jak w domu! Prezentujemy 2-poziomowy lokal, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,20 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta na wyłączność Polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł16 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Słoneczna ,kawalerka o pow. 16 m2, położona na 2 piętrze w bloku trzy piętrowym Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tatów zaprasza nowych właścicieli! Powierzchni: cena brutto: warunki zabudowy: tak Na sprzedaż działka niezabudowana na obrzeżach Koszalina z warunkami zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł191,68 m² 3 646,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 191,68 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna) Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina, tuż przy dworcu pkp/pks,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,50 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą. Symbol ue5 - B.4.1. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł38,18 m² 5 788,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł16 800 m² 148,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w Koszalinie - Łabusz Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni 1,68 ha, zlokalizowana w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Koszalin, budynek magazynowo - biurowy, sprzedam, 1 300 000 pln netto. Obiekt z przeznaczeniem na akademik lub hostel, w pobliżu Politechniki Koszalińskiej. Budynek biurowo-magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł272,28 m² 5 251,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 270 m , usytuowany na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3000 m (składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w samym sercu miasta. Jasny, ustawny salon i aneks kuchenny, z miejscem do wydzielenia "wyspy". Oddzielna sypialnia zapewniająca prywatność i loggia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł121,70 m² 10 673,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 apartamenty na wynajem Na sprzedaż przestronne mieszkanie inwestycyjne ( przekształcona w 3 Apartamenty) , znajdujące się w samym sercu Koszalina! Nieruchomość idealna do celów wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 004 m² 139,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Na sprzedaż, poleca się działka położona w północnej części Koszalina, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Koszalinie. To jedna z tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 440 zł73,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem, balkonem i windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C5 Mieszkanie o powierzchni 73,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 501 zł35,23 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 100 zł45,88 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie z loggią na I piętrze Symbol - E1 I piętro nowego budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 45,88 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 440 zł47,87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, parter, os. Unii Europejskiej W ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim na nowoczesnym i atrakcyjnym Osiedlu Unii Europejskiej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,40 m² 7 684,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na parterze w prestiżowej lokalizacji przy Rynku Staromiejskim. To doskonała propozycja dla singla, pary oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

199 000 zł892 m² 223,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 892 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się terenie przy ul. Lubiatowskiej w Koszalinie. W planach miasta poszerzenie drogi asfaltowej i budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Lniana

Koszalin,zachodniopomorskie

2 300 000 zł1 069,57 m² 2 150,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Obiekt magazynowo-produkcyjny w przemysłowej części Koszalina. Obiekt składa się z dwóch części: 1 Większej: magazynu o powierzchni 473,25 m2 dużej sali sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł113,60 m² 5 721,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż 1/2 domu wraz z ogrodem 751 m2 oraz garażem w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Ferdynanda Ruszczyca. Jest to ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 145 zł52,37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B13 Powierzchnia 42,94 m2, piętro I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 312 zł38,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 967 zł42,41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,41 m2, loggia 20 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 968 zł42,61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C3 Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł64,50 m² 6 635,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Akademickiej! 3 pokoje do remontu, na parterze w bloku mieszkalnym. W pobliżu pełna infrastruktura - centrum.