Mieszkanie, ul. Tatarkiewicza

Tatarkiewicza, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 3 600 zł
  • 65,65 m²
  • 54,84 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Snoch

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Tatarkiewicza

Tatarkiewicza, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

3 600 zł

65,65 m²

54,84 zł/m²

Mieszkanie, ul. Tatarkiewicza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

3 600 zł 65,65 m² 54,84 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
5
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

5

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 600 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 65,65 m², 5 pokoi, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: EVER Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3502632

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Idealne dla pracowników - 5 niezależnych pokoi przy ul. Tatarkiewicza w Koszalinie!

EVER Nieruchomości prezentuje na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,65 m2, zlokalizowane przy ul. Tatarkiewicza w Koszalinie. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń, co czyni ją idealną propozycją na wynajem pracowniczy. (...)

Agent

Marcin Snoch

518 067...

518 067 466

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości