Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich
Powstańców Wielkopolskich, Koszalin, zachodniopomorskie
- 550 000 zł
- 76,73 m²
- 7 167,99 zł/m²
Borys Boratyński
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich
Powstańców Wielkopolskich, Koszalin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich
Zaktualizowane: 21 maja 2026
550 000 zł 76,73 m² 7 167,99 zł/m²
3/3
2
2026
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 550 000 zł (7 167,99 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Koszalinie)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 76,73 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: BORATYŃSKI NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 610575
Lokalizacja
- Adres: Powstańców Wielkopolskich, Koszalin, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z antresolą położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2
Mieszkanie B3.M6 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 33.13 m2, pokoju o pow. 10.04 m2, łazienki o pow. 4.51 m2 i korytarza o pow. 6.68 m2, antresoli o pow. 16.06 m2. Mieszkanie posiada balkon o pow. 3.90 m2.
Mieszkanie oddane zostanie w stanie deweloperskim wg. (...)
517 968...
517 968 965