dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Koszalin - Lista ofert

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

Rynek pierwotny

661 416 zł78,74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,70 m² 7 583,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Koszalinie. To jedna z tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - bm6 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,47 m² 6 705,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Karłowicza! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 950 zł37,34 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie! Apartament o powierzchni 37,34m2 usytuowany na I piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł58,30 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie, położone blisko centrum miasta i parku czeka na nowego właściciela! Idealna oferta dla ludzi ceniących sobie kameralne budynki oraz przestrzeń. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am14 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

345 312 zł39,24 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 368 zł58,88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 555 zł49,83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 340 zł39,04 m² 9 025,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogródkiem - ulica Wenedów. W naszej ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku mieszkalnym przy ulicy Wenedów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 741 zł48,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie, a samo mieszkanie również wykończone od podstaw - gotowe do zamieszkania. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł25,70 m² 10 311,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja. Wszystko to w pobliżu Centrum miasta Polecamy bardzo komfortową i słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 860 zł47,16 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze z windą. Symbol ue5 - B.6.2. Mieszkanie o powierzchni 32,88m2,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,18 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Piłsudskiego na I piętrze Dwa pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka z wc, balkon typ francuski. Budynek po termomodernizacji, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem Symbol mieszkania A1 Powierzchnia 73,23 m2 4 pokoje - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój Taras 21,87 m2, winda od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 300 zł35,50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł49,70 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Narożne, słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 49.7 m2, salon z aneksem kuchennym i balkonem, duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 915 zł41,55 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 934 zł50,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł39,58 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, przedpokojem i łazienką przy ul. Budowniczych w Koszalinie. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,40 m² 6 912,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami - Wańkowicza! Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia! tylko U nas! Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 850 zł74,10 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59,20 m² 5 050,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji 3 pokoi, położone na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Spasowskiego w Koszalinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 250 zł50,03 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - CM7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 50,03 m2, loggia 11,54 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się niemal natychmiast, bez stresu związanego z generalnym remontem? Cenisz ciszę, ale chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł73,96 m² 9 057,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku, w cichej i spokojnej okolicy Koszalina. Najważniejsze atuty: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 885 zł50,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spasowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w Koszalinie ul. Spasowskiego Powierzchnia: 51,6 m | 2 niezależne pokoje | Duży balkon z widokiem Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 348 zł78,97 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł60,10 m² 6 622,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, 3 pokojowe. Duża loggia. Parking. Przylesie. Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 60,1 m2, na 4 piętrze bez windy, przestronny salon z dużą loggią od zachodniej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85,90 m² 6 973,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Duże, dwustronne, 5 pokojowe mieszkanie na parterze, z balkonem i wyjściem do ogródka. Lokal mieszkalny o powierzchni 85,9 m2 składa się z : salonu, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 730 zł47,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij