dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Koszalin - Lista ofert

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

265 000 zł35,44 m² 7 477,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2 pokojowe położone w Koszalinie przy ul. Połtawskiej. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w budynku V piętrowym z dwoma windami. Na budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł62,94 m² 7 626,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B2.M9 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł50,65 m² 9 595,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B1.M7 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł47,97 m² 8 338,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B2.M6 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

400 000 zł47,65 m² 8 394,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B3.M5 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe położone na I piętrze w budynku dwupiętrowym przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie dwustronne. Kuchnia po remoncie kapitalnym, nowiutkie meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł44,50 m² 7 415,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe (z możliwością wydzielenia sypialni) położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B3.M7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł62,42 m² 7 689,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B3.M8 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł70,08 m² 8 276,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z antresolą położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B3.M11 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł45,27 m² 8 173,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2 Mieszkanie B1.M5 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł83,01 m² 9 998,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 83,01 m2 w Koszalinie przy ul. Hallera. Lokal mieszkalny na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł46,80 m² 6 303,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,80 m2 położone przy ulicy Władysława Reymonta na Osiedlu Wspólny Dom - jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Koszalinie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow. 39 m2 położone w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. Lokal mieszkalny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56,80 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe o pow. 56,80 m2 położone przy ul. Rzemieślniczej w Koszalinie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Koszalin,zachodniopomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,00 m2 położone w Koszalinie przy ul. Lelewela. Mieszkanie dwustronne usytuowane na III piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł52,55 m² 5 689,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,55 m2 w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,20 m² 11 410,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48,20 m2 z dużym balkonem, położone w Koszalinie przy ul. Hallera. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

294 000 zł42,30 m² 6 950,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - 43,2 m2 położone na 3 piętrze w bardzo dogodnej lokalizacji Spółdzielni Nasz Dom. Na podłodze w pokojach oraz przedpokoju położone panele. Na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 992 zł64,09 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Kupując z nami mieszkanie obowiązują cię te same ceny, które oferuje deweloper. W przypadku zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 088 zł90,01 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

595 530 zł66,17 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego - mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni - 66,17.

Szczegóły ogłoszenia

459 120 zł57,39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni - 57,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45,26 m² 7 048,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

589 950 zł65,55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni - 66,17.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł46,80 m² 30,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nieumeblowane mieszkanie 2 pokojowe blisko centrum. Możliwość wyposażenia mieszkanie w kuchenkę, lodówkę oraz część podstawowych mebli w ramach czynszu. Na pierwszym zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,18 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż prawo własności do mieszkania o powierzchni 48,18 m w kamienicy przy ul. Niepodległości w Koszalinie. Lokal środkowy, ciepły, idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 40 m | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie, a samo mieszkanie również wykończone od podstaw - gotowe do zamieszkania. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53,60 m² 39,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,6 m2 na ulicy Joachima Lelewela. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z prywatnym parkingiem w bezpiecznej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 860 zł47,16 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze z windą. Symbol ue5 - B.6.2. Mieszkanie o powierzchni 32,88m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem Symbol mieszkania A1 Powierzchnia 73,23 m2 4 pokoje - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój Taras 21,87 m2, winda od poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł49,70 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Narożne, słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 49.7 m2, salon z aneksem kuchennym i balkonem, duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,40 m² 6 912,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfekcyjne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami - Wańkowicza! Przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia! tylko U nas! Fenomenalne, trzypokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59,20 m² 5 050,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji 3 pokoi, położone na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Spasowskiego w Koszalinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

367 840 zł41,80 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł73,96 m² 9 057,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku, w cichej i spokojnej okolicy Koszalina. Najważniejsze atuty: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 348 zł78,97 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij