dowolna

Mieszkania nad rzeką Koszalin - Na sprzedaż i na wynajem

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szpitalna

Śródmieście,Koszalin

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wysoki standard, dwa poziomy. Apartament bardzo ciepły, środkowy i słoneczny. Okna pcv z żaluzjami drewnianymi wykonanymi na wymiar. Położony przy wejściu do parku. Osobna Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tysiąclecia,Koszalin

254 000 zł39 m² 6 466,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne, jednopokojowe mieszkanie na parterze z dużą loggią, usytuowane w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Koszalina. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

429 000 zł58 m² 7 409,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Bez pośredników! Najważniejsze atuty mieszkania: 3 pokoje komfortowa przestrzeń dla rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 4 Marca

Koszalin,zachodniopomorskie

248 000 zł23 m² 10 843,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowa kawalerka na sprzedaż! Idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Lokalizacja: koszalin, ul. 4-go Marca 6 Powierzchnia: 22,87 m Piętro: 2 Stan: po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Koszalin

521 850 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, prezentujemy na sprzedaż lokal mieszkalny, znajdujący się w Koszalinie przy ul. Konstytucji 3 Maja. Jest to nowy budynek z 2019r.- apartamentowiec. Mieszkanie w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Koszalin

511 530 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

479 999 zł47 m² 10 212,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

przedmiotem sprzedaży jest apartament w prestiżowej dzielnicy na unii europejskiej składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, sporej osobnej garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Przylesie,Koszalin

169 000 zł21 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Bardzo ciepła kawalerka do zamieszkania i na wynajem.W pobliżu przestanki autobusowe, sklepy, galeria emka, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

565 000 zł64 m² 8 828,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne z dużym tarasem, cicha okolica niedawno centrum handlowego, blisko drogi S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Koszalin

Śródmieście,Koszalin

434 000 zł72 m² 5 986,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe przytulne czteropokojowe mieszkanie rozkładowe na III p. o powierzchni 72,50 m2 w Koszalinie. Dwie strefy przedpokoju i połączonych z nim pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Koszalin

Śródmieście,Koszalin

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta 19/9434/omw. Do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze, w niskim bloku w Koszalinie koło Fałata. Powierzchnia mieszkania 50 m2 , 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, korytarz, mały balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Wspólny Dom,Koszalin

250 000 zł39 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 69/9434/oms. Na sprzedaż mieszkanie w bloku 3-y piętrowym obok Sądu przy ulicy Waryńskiego ( blok 11-9 ). Mieszkanie jest na 3 piętrze. Powierzchnia bez piwnicy to 37,8 m2 ( z pomiarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Morskie,Koszalin

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,20 m2 położone przy ul. Bosmańskiej w Koszalinie na osiedlu Morskim .To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Śródmieście,Koszalin

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta 9/9434/omw. Do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze, w niskim bloku przy ul. Wańkowicza 62 - 78 w Koszalinie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł26 m² 10 150,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedam kawalerkę 26.5m2 ( w kw 20.29 ze wzgledu na skosy) jako lokal użytkowy z własną odrębną księgą wieczystą na tezecim piętrze w gruntownie wyremontowanej zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Monte Cassino

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł48 m² 7 488,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe po remoncie bez pośredników. Do mieszkania przynależy piwnica. Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum i parku, przychodni, apteki itd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Śródmieście,Koszalin

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe Koszalin ul. Wańkowicza 62-78 o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ładne, rozkładowe mieszkanie na parterze, z duży balkonem, dobrze nasłonecznione, praktycznie rozplanowane. Mieszkanie jest w bloku trzypiętrowym przy ulicy Hallera w Koszalinie, zaraz za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Koszalin,zachodniopomorskie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 9434/oms. Na sprzedaż lub zamianę z mieszkaniem w Warszawie z dopłatą. Mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane w Koszalinie przy ul. Moniuszki, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żytnia

Raduszka,Koszalin

579 000 zł66 m² 8 740,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piękne Mieszkanie z Duszą - 3 pokojowe (66m2) Koszalin ul. Żytnia + balkon 12m2 + 4,83m2 piwnica istnieje także możliwość dokupienia rod (500m2). Piękne, słoneczne i ciepłe mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie, spółdzielcze prawo własności do lokalu z kw, przy ul. Bosmańskiej o powierzchni 60.1 m2 składające się z trzech pokoi, wc, i osobnej kuchni, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hallera

Rokosowo,Koszalin

565 000 zł67 m² 8 494,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe z garażem (dodatkowo płatnym) , mieszkanie po wykończeniu niezamieszkałe, zlokalizowane w apartamentowcu z 2016 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

349 000 zł35 m² 9 914,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, przytulne i ponadczasowo wykończone mieszkanie 2 pokojowe na z wysokiej jakości materiałów zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym nowoczesnym budynku z windą. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 050 000 zł94 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie posiada dwa tarasy. Sloneczne, bardzo cieple, w spokojnej okolicy. W poblizu pelna infrastruktura handlowa. Bardzo blisko Wodna dolina z terenami rekracyjnymi i placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

380 000 zł58 m² 6 563,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry. Mamy Państwu do zaoferowania nasze piękne, słoneczne i przytulne mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu Politechniki oraz rozbudowującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grunwaldzka

Koszalin,zachodniopomorskie

347 000 zł35 m² 9 897,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam świeżo wykończony apartament o powierzchni 35,06 m2, (pow. użytkowa to 33,07 m2) położony w ścisłym centrum Koszalina na czwartym piętrze nowego pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

4-ego marca,Koszalin

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest w środku osiedla. W najbliższym otoczeniu sklep osiedlowy, sano, Lidl, biedronka, 2 przedszkola, szkoła podstawowa i Liceum. Do centrum 2 przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Irysów

Raduszka,Koszalin

1 290 zł80 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mamy do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w domku wolnostojącym przy ul.Irysów o powierzchni ok 70m2 w bardzo spokojnej i cichej dzielnicy Koszalina-Raduszka.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Koszalin

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na parterze z dużą loggią. Mieszkanie położone w bardzo dogodnej dzielnicy Koszalina Śródmieście, ulica Orla. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Koszalin

135 000 zł35 m² 3 868,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka w centrum miasta w nowym budownictwie z 2000 r. Mieszkanie położone jest w bloku na pierwszym piętrze na terenie ogrodzonym. Na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Koszalin,zachodniopomorskie

161 700 zł41 m² 3 943,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze po generalnym remoncie w centrum miasta, blisko rynku i parku. Okna oraz parapety wymienione na pcv. W mieszkaniu na ścianach gładź malowana na biało. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Koszalin

245 000 zł60 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone w bardzo dogodnej dzielnicy Koszalina Śródmieście. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, park, poliklinika, przystanek mzk. Otoczenie spokojne i bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Koszalin,zachodniopomorskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwustronne z loggią, bardzo ładne i funkcjonalne niedawno remontowane. Wysoki standard wykończenia. Bogato wyposażone. Drzwi wejściowe antywłamaniowe gerdy. Licznik energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w centrum Koszalina. Składa się z 3 pokoji, kuchni, łazienki z wc, balkonu. Do dyspozycji piwnica. Mieszkanie jest ciepłe i ma ładny rozkład. Pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście,Koszalin

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na 1 piętrze ładnie położone na uboczu a jednocześnie w centrum.W pobliżu przystanek,szkoła ,przychodnia,Centrum Handlowe , plac zabaw na terenie osiedla.Spokojne przyjazne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierczak

Na Skarpie,Koszalin

350 zł38 m² 9,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe aneks kuchenny, łazienka z prysznicem. Mieszkanie całkowicie umeblowane przystosowane pod 4 osoby (oddzielne łóżka). Mieszkanie położone jest bardzo blisko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Modrzejewskiej

Śródmieście,Koszalin

120 000 zł35 m² 3 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Morskie,Koszalin

900 zł48 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie 2-pokoje, rozkładowe i słoneczne. Okna pcv, w pokojach i przedpokoju panele, łazienka w kafelkach, duża loggia. Kuchnia widna umeblowana (w tym lodówka i kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Koszalin

500 zł35 m² 14,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Płatność musi być za pół roku z góry. wiecej informacji pod nr telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Koszalin

1 500 zł61 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe, kompletnie wyposażone, ciche, słoneczne, duży balkon, kuchnia "otwarta" na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Morskie,Koszalin

265 000 zł64 m² 4 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 usytuowane na I piętrze 4-piętrowego, odnowionego i ocieplonego budynku mieszkalnego. Mieszkanie dwustronne z dużą loggią,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij