dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Koszalin

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Rynek pierwotny

480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym ogródkiem - ulica połczyńska/wenedów- wydanie maj 2026 W naszej ofercie mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,91 m² 6 391,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

To mieszkanie to połączenie świetnej lokalizacji, funkcjonalnego układu i wyjątkowego klimatu wnętrza. Powierzchnia 49,91 m została zaprojektowana w sposób wygodny i praktyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł88,26 m² 5 891,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie z balkonem - centrum Koszalina Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 88,29 m2. Wyróżnia się dużą przestrzenią i funkcjonalnym układem, który.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 422 zł62,04 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie z loggią oraz windą gotowe do odbioru Symbol ue3-E4 Mieszkanie o powierzchni 62,04m2, parter nowego budynku, 3 pokoje - 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 956 zł46,58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 - pokojowe, parter, duży balkon - os.Unii Europejskiej W ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu Unii Europejskiej przy ulicy Holenderskiej. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł49,84 m² 5 918,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe, zadbane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Bałtyckiej. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, szkoła, politechnika Koszalińska, wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z loggią - ulica Połczyńska W naszej ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na II piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Wenedów. Mieszkanie nowe do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,17 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje / 2 balkony Komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina przy ul. 1-go Maja, pasaż millenium Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł26,87 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Koszalin ul. Kolejowa Rozkład pomieszczeń - pokój połączony z kuchnią , łazienka ( z prysznicem - wejście z kuchni), wc, przedpokój. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

353 000 zł63 m² 5 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (łączna powierzchnia z piwnicą 66,91 m ), położone w Koszalinie przy ul. Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Koszalin,zachodniopomorskie

1 950 zł44,50 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na najem oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane w nowszym budynku z windą w centrum miasta. Dużym atutem tego mieszkania jest przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3-pokojowe w nowym budynku | 2025 | stan perfekcyjny To mieszkanie zachwyca od pierwszego kroku. Nowoczesne, dopracowane w każdym detalu, wykończone z wyczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Koszalin,zachodniopomorskie

240 000 zł38,40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa. To przestronne lokum znajduje się w bloku i jest idealnym punktem wyjścia dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł36,74 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - centrum Koszalina | 36,74 m2 Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta. W zaledwie 3 minuty pieszo można dotrzeć do dworca pkp. Jednocześnie mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie, a samo mieszkanie również wykończone od podstaw - gotowe do zamieszkania. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł108,50 m² 6 995,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Koszalina - 108 m2 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,03 m² 7 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,32 m² 6 920,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie wykonanym 3 lata temu. Lokal posiada prywatne wejście z kameralnej klatki schodowej, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49,61 m² 7 438,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentuję Państwu atrakcyjne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 49,61 m2, znajdujące się na drugim piętrze w centrum Koszalina, 14 km od Mielna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł65,12 m² 10 133,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m , położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie - parter domu | ul. Rejtana, koszalin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na parterze domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł32,69 m² 7 249,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "nowobramskim" Polecamy na sprzedaż ładne i zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł66,20 m² 9 063,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupoziomowe 2 pok. mieszkanie o powierzchni 66,20 m położone w Koszalinie przy ul. Chałubińskiego (osiedle Rokosowo). Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53,30 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie | ul. Sikorskiego | Koszalin | Rozkładowe | Ostatnie piętro | Balkon | Świetna lokalizacja Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,36 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Staszica w Koszalinie! Apartament o powierzchni 36,36m2 usytuowany na I piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,60 m² 7 509,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z loggią, piwnicą i ogródkiem - ul. Sikorskiego, koszalin wydanie od ręki, po zapłaceniu całej ceny sprzedaży. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,50 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,70 m² 7 583,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Koszalinie. To jedna z tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 440 zł47,87 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, parter, os. Unii Europejskiej W ofercie mieszkanie w stanie deweloperskim na nowoczesnym i atrakcyjnym Osiedlu Unii Europejskiej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,40 m² 7 684,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na parterze w prestiżowej lokalizacji przy Rynku Staromiejskim. To doskonała propozycja dla singla, pary oraz osób.