dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Koszalin

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

508 000 zł69,40 m² 7 319,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4 m2, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

210 000 zł29,23 m² 7 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe, jasne mieszkanie. 29,28 m2. parter. Koszalin, ul. Orla Wyjątkowa okazja - kompaktowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w cichej, zielonej części miasta. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł65,80 m² 5 699,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 65,8 m2 z balkonem | winda | świetna lokalizacja - Koszalin Przylesie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 położone w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67,33 m² 9 342,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To mieszkanie od pierwszej chwili daje poczucie przestrzeni, światła i porządku. Tu wszystko jest na swoim miejscu, a codzienność po prostu płynie wygodniej. Przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 000 zł55,59 m² 8 616,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na 2 piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Żytniej. Lokal o powierzchni 55,59 m2 jest gotowy do zamieszkania i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Lechickiej w Koszalinie. Lokal znajduje się w zadbanym bloku, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

355 000 zł44,78 m² 7 927,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł71,25 m² 6 442,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Koszalin przy ul. Partyzantów. Lokal znajduje się na 1 piętrze, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 232 zł45,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania w IV etapie nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Portugalskiej osiedle włoska ue4! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 975 zł46,53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: ostatnie dostępne gotowe mieszkania w II z IV etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,05 m² 7 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje: nowe, deweloperskie, gotowe do przekazania, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, z loggią oraz z zewnętrznym miejscem postojowym! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 450 zł45,66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Zwycięstwa. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,97 m² 43,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Głowackiego w Koszalinie. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

369 000 zł51,30 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro Koszalin, ul. Bałtycka | 385.000 zł Komfortowe, dwustronne mieszkanie o pow. 51,3m2, o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,25 m² 6 751,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Lechickiej, położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal o powierzchni 47,25 m2 jest gotowy do zamieszkania i utrzymany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie i bez prowizji mieszkanie przy ulicy Bałtyckiej! Lokal po generalnym remoncie, składa się z przedpokoju z wnęką na szafę, łazienki z wc, kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,70 m² 41,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne świeżo wyremontowane 2 pokoje 52m2 ścisłe centrum wszędzie blisko ul Zwycięstwa przy Ratuszu umeblowane umowa najmu, na dłużej dostępnye od zaraz czynsz za mieszkanie 2200, - plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

429 000 zł55,99 m² 7 662,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze bloku z lat 2000. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł33,30 m² 7 957,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Reymonta | 33.26 m | 2 pokoje | II piętro Kompaktowa przestrzeń, która daje realny komfort na co dzień. Dobre światło - wystawa okienna południowa (mieszkanie środkowe), funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53,60 m² 42,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,6 m2 na ulicy Joachima Lelewela. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w bloku z prywatnym parkingiem w bezpiecznej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 150m2 położony w centrum Koszalina. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze w kamienicy. Rozkład pomieszczeń: - parter: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Uwaga! rezerwacja! Przedstawiamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 65 m , położone na 3 piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spasowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w Koszalinie ul. Spasowskiego Powierzchnia: 51,6 m | 2 niezależne pokoje | Duży balkon z widokiem Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,60 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na dziesiątym piętrze - wysoko ponad codziennym zgiełkiem - czeka na Ciebie dwupokojowe mieszkanie, które zachwyca światłem i widokiem. Tu główną rolę gra przestrzeń, powietrze i panorama.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł50,15 m² 9 212,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie. Parter. Miejsce postojowe w cenie. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 50.15 m2, na parterze niskiego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł71,80 m² 7 660,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,8 m , położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Lechitów. Lokal składa się z 4 ustawnych pokoi z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Koszalin,zachodniopomorskie

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m usytuowane na 4 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Bałtyckiej w Koszalinie, w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 40 m | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

406 900 zł44,44 m² 9 156,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w nowej inwestycji Brick House. Mieszkanie o powierzchni około 44,44 m2 składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagoszewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

459 000 zł64,60 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w Koszalinie przy ul. Jagoszewskiego! Tylko u nas mieszkanie o powierzchni 64,60 m2, położone na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,09 m² 10 137,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe i przestronne mieszkanie usytuowane na parterze, nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2021r. Budynek wyposażony w windę, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Morelowej w Koszalinie idealne dla osób ceniących nowoczesny standard i wygodę. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł49,70 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Narożne, słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie, balkon, miejsce postojowe. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 49.7 m2, salon z aneksem kuchennym i balkonem, duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Koszalin,zachodniopomorskie

335 000 zł36,78 m² 9 108,21 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,78 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu z dwiema windami mieszczącym się przy ul. Podgórnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,68 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie! Apartament o powierzchni 42,68m2 usytuowany na I piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

502 000 zł98 m² 5 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 98 m2 (68 m2 powierzchni użytkowej). Nieruchomość po generalnym remoncie - nigdy niezamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,34 m² 8 688,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

To mieszkanie już od pierwszego kroku daje poczucie przestrzeni i wygody. Położone na parterze zadbanego budynku z 2003 roku, wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem, w którym każdy.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł73,96 m² 9 057,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku, w cichej i spokojnej okolicy Koszalina. Najważniejsze atuty: -3.

Szczegóły ogłoszenia

567 500 zł85,90 m² 6 606,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkania 6 - pokojowego w Koszalinie! Prezentuje Państwu dochodowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 85,90 m2 użytkowej znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,85 m² 6 382,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z loggią w dobrej lokalizacji! Lokal powierzchni 46,85 m2, położony na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Grottgera. Mieszkanie składa się z salonu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij