dowolna

Lokale użytkowe Koszalin – na sprzedaż i na wynajem w Koszalinie

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

97 000 zł19 m² 5 105,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż garaż - Koszalin, ul. Spółdzielcza - 19 m2 Świetna lokalizacja | Blisko centrum | Idealny do parkowania i jako magazyn Na sprzedaż oferuję garaż o powierzchni 19 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł304 m² 2 138,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość to skrajny budynek o funkcji usługowo-mieszkalnej w zabudowie szeregowej. 3 kondygnacje: przyziemie, wysoki parter i poddasze o powierzchni całkowitej przeszło 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

4 500 000 zł107 m² 42 056,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Marzysz aby dobrze zarabiać nad morzem! Ta oferta jest dla Ciebie! W sprzedaży lokal gastronomiczny na ogrodzonej działce blisko morza. W skład nieruchomości wchodzi: - działka 604m2 -pawilon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

145 320 zł24,22 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 24,22 m2 - idealne miejsce dla Twojego biznesu w centrum Koszalina Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 24,22 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

64,21 zł/m²19 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenie usługowe składające się z dwóch pokoi o pow. 13,9 m2 oraz 5,1 m2, zlokalizowane na piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł14,38 m² 6 119,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,70 m² 6 380,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Obiekt z przeznaczeniem na akademik lub hostel, w pobliżu Politechniki Koszalińskiej. Przedmiot transakcji obejmuje nieruchomość stanowiącą prawo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,99 m² 6 066,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 61 m znajduje się w samym sercu Koszalina w pasażu handlowym Jowisz przy ul. Zwycięstwa 40. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,89 m² 6 812,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy lokal usługowy W bardzo dobrej lokalizacji. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 43,89 m2 usytuowany na poziomie -1 w Koszalinie przy ul. Ks. Czesława Domina (w Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość to skrajny budynek o funkcji usługowo-mieszkalnej w zabudowie szeregowej. 3 kondygnacje: przyziemie, wysoki parter i poddasze. Łączna powierzchnia całkowita to przeszło 300.

Szczegóły ogłoszenia

36,90 zł/m²72,56 m² 2 677 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal pod wynajem o powierzchni około 70m2. Lokal położony na Rokosowie na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Do ceny najmu należy doliczyć opłaty eksploatacyjne. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł296,31 m² 4 049,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Restauracja z dyskoteką o pow. 296,31 m2 położony w samym centrum Koszalina. Nieruchomość uzbrojona w instalacje elektryczyną (siła), wodociągową, kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

48 000 zł18 m² 2 666 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wysoka jakość. Bezpieczeństwo. Energooszczędność. Mobilność. Szybki zwrot z inwestycji. Nowoczesny pawilon handlowo-biurowy klasy premium to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł18,60 m² 5 913,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z potencjałem - parter, niezależne wejście Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 18,60 m2, położony na parterze, z bezpośrednim, niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy znajdujący się w Biurowcu Koszalin przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Lokal biurowy nr 13 i 14 o łącznej powierzchni 30,0 m2, na parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

813 399 zł198,39 m² 4 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 198 m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 6 kondygnacja , prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa lokalizacja: ścisłe centrum Koszalina, naprzeciw dworca pkp i pksdoskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

811 230 zł77,26 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji od kupującego. Jeśli szukasz lokalu na działalność gospodarczą - usługową, typu biuro bądź gabinet lub sklep albo inną to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Lokal usługowy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł31,44 m² 6 202,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²48,80 m² 1 708 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł41,20 m² 6 771,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 41,20 m2 położony na parterze w Koszalinie przy ul. Bosmańskiej. Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, zaplecza oraz toalety. Lokal od wielu lat funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł107 m² 5 140,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w Centrum Koszalina. Dobre sąsiedztwo. Lokal gastronomiczny na wysokim parterze, powierzchnia 107 m2 + piwnica około 20 m2, zaplecze socjalne i kuchenne. Lokal narożny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

837 312 zł199,36 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jedyna taka oferta w Koszalinie! Całe piętro na sprzedaż - centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej Elastyczna przestrzeń, która rośnie razem z Twoim biznesem! Na sprzedaż przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł38,18 m² 5 788,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

22,44 zł/m²156 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, 156 m2, parter, osiedle Morskie, koszalin Lokal biurowo-usługowy 156 m2 do wynajęcia. Lokal w strefie przemysłowo - usługowej Koszalina. Lokal po gruntownym remoncie. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł14,31 m² 5 520,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

28,17 zł/m²71 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ever nieruchomości ma przyjemności zaprezentować na wynajem lokal użytkowy w Koszalinie! Polecamy lokal użytkowy zlokalizowany na początku ulicy Lechickiej w kamienicy (parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 410 000 zł1 110,50 m² 1 269,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt biurowo-usługowy, o pow. całkowitej 1110,50 m2, położony na 1 i 2 piętrze, kompleksu przy ul. Morskiej z doskonałym połączeniem z pozostałymi częściami Koszalina, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,78 m² 5 820,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Koszalin,zachodniopomorskie

62,24 zł/m²80,17 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie czekaj i już dziś zacznij realizować swoje marzenia o własnym biznesie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta! Rewelacyjnie położony lokal usługowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

51,17 zł/m²16,61 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ekonomiczny lokal w ustronnym miejscu! Prezentujemy niezależny lokal, położony przy ul. Podgórnej w Koszalinie. Lokal o powierzchni 16,61 m2, składający się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

899 000 zł262,17 m² 3 429,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 262,17m2! Oferujemy do sprzedaży lokal niemieszkalny położony w Koszalinie przy ulicy Mieszka I. Nieruchomość o powierzchni 262,17m2, która stanowi całe.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²23 m² 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

49,59 zł/m²24,60 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na wynajem pomieszczenie usługowe, zlokalizowane na piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących wysokiej klasy przestrzeni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,35 m² 6 475,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni: 52,35 m2 położony na I piętrze, w Pasażu Kaszub, w centrum miasta. Lokal posiada dużą narożną witrynę okienną i przestronną salę ekspozycyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bezczynszowy lokal gastronomiczny / usługowy - 100 m2 + ogród, ścisłe centrum, dobre sąsiedztwo. Czynsz 4000 + vat. Na wynajem/przekształcenie wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

84 958 zł14 m² 6 068,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż Garaż! Koszalin ul. Morelowa Blisko szkoła nr 3, osiedle Jabłoniowa, morelowa. Garaż znajduje się na poziomie -1, w hali garażowej. Bardzo dobry wjazd, garaż zamykany na bramę.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł20,96 m² 2 337,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Hallera 19. Powierzchnia miejsca 20,96 m2. Koszty utrzymania to czynsz w kwocie ok. 100 zł. Na dziedzińcu budynku plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²107 m² 3 745 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Centrum Koszalina. Dobre sąsiedztwo. Lokal gastronomiczny na wysokim parterze, powierzchnia 107 m2 + piwnica około 20 m2, zaplecze socjalne i kuchenne. Lokal narożny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Koszalin,zachodniopomorskie

45,12 zł/m²44,33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal biurowo-usługowy, położony na wyższym parterze przy ul. Dworcowej, o pow. 44,33 m2. Duże witryny, centrum miasta, spory ruch pieszy, to główne atuty nieruchomości.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij