dowolna

Lokale w centrum Koszalin - Oferty sprzedaży i najmu

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą addom Do sprzedaży Budynek Biurowy bez obciążeń o powierzchni 720 m2 na działce o powierzchni 0,1442 ha. Posesja znajduje się w centrum dzielnicy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

50,85 zł/m²118 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia lokal zlokalizowany w centrum Koszalina, przy ulicy Zwycięstwa 12. To jedna z kluczowych arterii miasta, łącząca centrum z dzielnicami mieszkaniowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Nowobramskie,Koszalin

49,54 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o pow. 32,30 m2, położony w centrum Koszalina przy ul. Kaszubskiej. Lokal usytuowany na parterze w 3 piętrowym budynku. Wejście i wystawa okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszka I

Nowobramskie,Koszalin

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

 

 

Koszalin,zachodniopomorskie

43,93 zł/m²39 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo/handlowy o pow. 38,6 m2 położony w samym Centrum Koszalina (5 minut pieszo od Ratusza, 10 od Głównego Dworca pkp i 3 od Katedry). W pobliżu znajdują się sklepy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Koszalin

Nowobramskie,Koszalin

2 690 000 zł792 m² 3 397,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena 2 699 000 pln! Na sprzedaż obiekt użytkowy składający się z dwóch lokali o powierzchni 406,01 oraz 385,73m2, położony na 2 działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Śródmieście,Koszalin

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum miasta w ciągu handlowym, poziom " wejście z chodnika. Lokal mieści się nowszym budownictwie (plomba), w sąsiedztwie hotelu, galerii Kosmos, ch Cegielski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Moniuszki

Koszalin,zachodniopomorskie

459 000 zł86 m² 5 332,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal o powierzchni 86,07m 2 , znajdujący się w budynku mieszkalno-usługowym w, którym dotychczas funkcjonuje sklep papierniczy oraz szkoła językowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Koszalin

44,70 zł/m²66 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu użytkowego w doskonałej lokalizacji, w centrum Koszalina - ten obiekt na pewno spełni Twoje oczekiwania. Okazja! Przez pierwszy miesiąc adaptacji lokalu do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

43,93 zł/m²39 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona w sercu miasta (8 minut pieszo od Ratusza, 11 od Głównego Dworca pkp i 3 od Katedry). W pobliżu znajdują się sklepy oraz duży parking. Lokal do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Nowobramskie,Koszalin

48,98 zł/m²27 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni: 26,54 m2 położony na I piętrze, w Pasażu Kaszub, w centrum miasta.Lokal posiada dużą witrynę wystawową.Na podłodze terakota, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Koszalin

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego w samym centrum Koszalina przy ulicy Jana z Kolna. Lokal znajduje się na wysokim parterze- osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

449 000 zł92 m² 4 880,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja. Obniżona cena nieruchomości o 40tyś zł. Oferta bezpośrednia- oszczędzasz dodatkowo aż 14000zł. Sprzedaż z całym wyposażeniem i meblami jak na zdjęciach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bajkowa

Koszalin,zachodniopomorskie

25 zł/m²64 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy na parterze, z miejscem postojowym przed budynkiem, wejście bezpośrednio z posesji. Bardzo dobra lokalizacja przy ul. Bajkowej, w pobliżu centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

250 000 zł42 m² 6 024,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 41,5 m2 położony w Koszalinie, w ścisłym centrum miasta przy przystanku mzk (linii 2, 6, 8, 10, 11, 14), w pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Koszalin,zachodniopomorskie

41,32 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem. Nieruchomość położona w sercu miasta (3 minut pieszo od Ratusza, 11 od Głównego Dworca pkp i 3 od Katedry). W pobliżu znajdują się sklepy oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

359 900 zł36 m² 10 078,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Koszalina, przy ulicy Andersa 20, w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy, na parterze, o metrażu 35,71 m2, okna od frontu budynku, wychodzące na ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Andersa

Śródmieście,Koszalin

95,21 zł/m²36 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia unikalny lokal usługowy w centrum Koszalina o powierzchni 35, 71 m2, zlokalizowany w nowoczesnej, odrestaurowanej kamienicy. Lokal jest częściowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Śródmieście,Koszalin

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina. Oferujemy dla naszych klientów lokal użytkowy o powierzchni ok. 70 m2 usytuowany na parterze przy ulicy Mickiewicza w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięstwa

Nowobramskie,Koszalin

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal zlokalizowany w centrum Koszalina na początku ulicy Zwycięstwa przy samym przejściu dla pieszych koło Centrum Handlowego Kosmos ( Biedronka, rossmann, kręgielnia,.). Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Koszalin,zachodniopomorskie

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kaszubskiej w Koszalinie. Lokal użytkowy usytuowany jest na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

118,01 zł/m²42 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa 46 (lokal narożny nadający się np. sklep, gabinet kosmetyczny, itp.). Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

43,94 zł/m²66 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena! Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Koszalina! Lokal o powierzchni 66 m2 położony w Koszalinie przy ul. 1 maja. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Jana z Kolna

Nowobramskie,Koszalin

37,38 zł/m²107 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem Lokal w centrum miasta, dotychczas pełnił funkcję restauracji. Pomieszczenia są przygotowane po działalność gastronomiczną ale równie dobrze może w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 70 m2 usytuowany na parterze kamienicy przyj ulicy Zwycięstwa 10 w Koszalinie vis a vis przejścia dla pieszych i Centrum Handlowego Kosmos. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gnieźnieńska

Lechitów,Koszalin

29,09 zł/m²1 100 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: budynek położony w znakomitej lokalizacji w centrum Koszalina przy ulicy Gnieźnieńskiej. Obiekt składa się z: - hala magazynowa z salonem sprzedaży (ekspozycją).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modrzejewskiej

Koszalin,zachodniopomorskie

320 000 zł108 m² 2 952,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 108,40 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Heleny Modrzejewskiej. Atrakcyjna lokalizacja w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

515 000 zł147 m² 3 502,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadam w ofercie lokal użytkowy o powierzchni 147,03 m2 zlokalizowany w budynku biurowo-handlowo-usługowym przy samym Dworcu głównym. Lokal na parterze z wejściem od ulicy składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

339 000 zł129 m² 2 630,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja- ścisłe centrum Cena- atrakcyjna : ) Biznes- pewny! Polecam do zakupu lokal użytkowy o powierzchni 128,87 m2 w budynku biurowo-handlowo-usługowym zlokalizowanym w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

21,87 zł/m²91 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo dobra oferta. Wyjątkowa okazja! Tylko do końca tego tygodnia taka cena najmu. Lokal znajduje się w Koszalinie w Pasażu Jowisz ( budynek z windą jak również z windą towarową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

1 215 172 zł434 m² 2 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy dwupoziomowy o łącznej powierzchni 433,99 m2 w budynku biurowo-handlowo-usługowym zlokalizowanym w Koszalinie przy Al. Armii Krajowej. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

398 784 zł42 m² 9 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu na działalność gospodarczą, typu biuro bądź gabinet lub sklep albo inną to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. (K.Z.UA-5.36) Lokal w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

43,51 zł/m²67 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjny lokal użytkowy, w ścisłym centrum Koszalina. Położony w głównym pasie komunikacyjnym Pasażu Milenium o dużym natężeniu ruchu pieszego- ks. Biskupa Domina 1/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

199 500 zł23 m² 8 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na swoją działalność, które będzie pasować do prestiżu Twojej działalności? Co powiesz na: - centrum Koszalina przy ruchliwym gmachu Poczty Głównej, - odrestaurowaną prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

219 000 zł32 m² 6 750,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu na działalność gospodarczą, typu gabinet bądź biuro lub sklep albo inną to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Lokal o powierzchni 32,44 m2 w samym Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

65,38 zł/m²26 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina do wynajęcia Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 26 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym ,feniks" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 38 m2 przy ulicy Zwycięstwa 40, pasaż "jowisz". Atrakcyjna lokalizacja, centrum Koszalina, nowoczesne centrum biurowo-usługowe, III piętro, windy. Lokal umeblowany, w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Plac Jana Kilińskiego

Śródmieście,Koszalin

90 000 zł29 m² 3 107,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo- usługowy o powierzchni: 28,96 m2 w centrum handlowym Kiliński. Nieruchomość położona blisko centrum miasta. Lokal idealny pod gabinet lekarski, usługi biurowe, kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

724 950 zł81 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu na działalność gospodarczą, typu biuro bądź gabinet lub sklep albo inną to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. (K.Z.UA-5.38) Lokal w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

3 000 000 zł900 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta nr 17/9434/ols Na sprzedaż duży lokal handlowy lub usługowy zlokalizowany w samym centrum Koszalina ( okolice Katedry). Lokal ma powierzchnię ok 900 m2, mieści się na parterze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Koszalin,zachodniopomorskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal użytkowy W centrum miasta! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kaszubskiej w Koszalinie. Lokal użytkowy usytuowany jest na parterze, z wejściem bezpośrednio.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij