dowolna

Działki na sprzedaż Koszalin - Oferty sprzedaży działek

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Działka

Jamno,Koszalin

189 000 zł1 278 m² 147,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Koszalinie - os. Jamno, ul. Promowa | blisko przystani Koszałek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Koszalinie przy ul. Promowej, na rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 002 m² 188,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1002m2, położona w Koszalinie - osiedle Dzierżęcino. Usytuowana w znakomitej lokalizacji, cieszącej się dużą popularnością wśród mieszkańców Koszalina ze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 498 m² 466,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka usługowa zlokalizowana w Koszalinie przy drodze wylotowej na Poznań o powierzchni 1.498 m2. Lokalizacja w części przemysłowo - usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 787 m² 223,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położony teren na oś. Rokosowo - dzierżęcino. Opis nieruchomości - lokalizacja. Położenie: działka położona przy ul. Żurawiej na szybko rozwijającym się osiedlu domów 1-rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł17 332 m² 21,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona przy ul. Lubiatowskiej o łącznej powierzchni 17.332m2. To obecnie najbardziej prężnie rozwijający się teren w Koszalinie. W okolicy stale można zauważyć nowo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 702 m² 87,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1702 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł2 784 m² 172,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Pamiętaj, że wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Odkryj wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł674 m² 667,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zabudowana budynkiem gospodarczym o pow.25 M2-z prądem ( na zgłoszenie). Projekt wodno- kanalizacyjny z pozwoleniem na rozpoczęcie robót ziemnych. Pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

390 000 zł1 566 m² 249,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy wyjątkową nieruchomość deweloperską położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Pszenicznej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tatów zaprasza nowych właścicieli! Powierzchni: cena brutto: warunki zabudowy: tak Na sprzedaż działka niezabudowana na obrzeżach Koszalina z warunkami zabudowy! Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 070 m² 127,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Jamnie przy ul. Miodowej. Teren płaski z dostępem do drogi gminnej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 352 m² 59,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.352 m2, znajdująca się w Koszalinie w malowniczej dzielnicy Chełmoniewo okolice ul. Bonifacego i Serwacego. Dostępne media: woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 001 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1001 m2 położona w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł9 661 m² 102,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Jezioro Lubiatowskie. Idealne, ciche i urokliwe miejsce na wybudowanie własnego domu. Nieruchomość położona jest malowniczo na wzniesieniu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 065 m² 233,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka w mieście w dobrej lokalizacji w spokojnej okolicy! Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1065 mkw na planie prostokąta, położoną na uboczu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł8 500 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Koszalin i okolice zapraszają do inwestowania! Inwestycja blisko morza! Nieruchomość znajduje się przy drodze szybkiego ruchu, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 oraz blisko węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

2 298 530 zł17 681 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny dla dewelopera przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Koszalin, obr. 0049 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 589 m² 93,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1589 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł738 m² 405,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę (20/11) o powierzchni 738 m2, położoną przy ul. Franciszkańskiej, na Osiedlu Morskim. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu 21mn.

Szczegóły ogłoszenia

155 040 zł816 m² 190 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach.

275 000 zł769 m² 357,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 769 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 177 m² 137,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Kretominie z pozwoleniem na budowę! Działka położona w Koszalinie na osiedlu Kretomino. Teren o powierzchni 2.177m2 w kształcie trapezu, położony na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 402 m² 134,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Koszalinie, osiedle Kretomino. Powierzchnia 1402m2. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta, położony na lekkim wzniesieniu, z którego można podziwia piękną.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 001 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 563 m² 109,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż - koszalin, kretomino, ul. Drzewna Na sprzedaż działka nr 194/26 o powierzchni 2563 m2, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Kretomino.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 242 m² 297,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Geoportal: Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1242 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 064 m² 93,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

154 650 zł1 031 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na osiedlu rokosowo W koszalinie O powierzchni 1031 M2. Parcela znajduje się między ulicami Zwycięstwa, serwacego i Topolowej. W Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 727 m² 97,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1727 m , położona w północnej części Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m zlokalizowana w Koszalinie przy ul. Polczyńskiej. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 242 900 zł12 429 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż! Lokalizacja: koszalin ul. Żytnia! Oferujemy do sprzedaży nieruchomości niezabudowane zlokalizowane w pobliżu osiedla wielorodzinnego przy ulicy Żytniej.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł874 m² 169,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Rokosowo, uzbrojenie w drodze głównej, ul. Dzierżecińskiej, w odległości około 60 metrów: woda, prąd, gaz i światłowód, prostokątna, płaska działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 566 m² 255,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł13 979 m² 143,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona przy drodze z Koszalina do Niekłonic, 150 metrów po prawej stronie drogi za przejazdem kolejowym (jadąc od Koszalina). Nieruchomość w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

249 690 zł1 189 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichej i spokojnej części Koszalina przy ulicy Orkiszowej. Numer działki 24/10 Powierzchnia działki 1189 m2 Cena: 249 690 zł (210 zł/m2) Udział.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł1 049 m² 127,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 191 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1191 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł1 232 m² 89,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 704 m² 87,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1704 m , położona w północnej części Koszalina.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij