dowolna

Domy w centrum Koszalin - Oferty sprzedaży i najmu

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Traugutta

Koszalin,zachodniopomorskie

2 990 000 zł400 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Historyczna willa w Centrum Koszalina Opiekun nieruchomości: tel. Na sprzedaż historyczna willa w Centrum Koszalina. Poniemiecka, historyczna willa o powierzchni 400m2 mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koszalin

Rokosowo,Koszalin

499 000 zł66 m² 7 522,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy właśnie coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koszalin

Rokosowo,Koszalin

549 900 zł83 m² 6 660,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie Centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem koszalińskich lasów, to mamy coś dla Ciebie Prezentujemy rodzinny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Plac Zwycięstwa

Rokosowo,Koszalin

799 000 zł186 m² 4 301,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Nieruchomość gruntowa o pow. 1372 m2 zabudowana domem jednorodzinnym przy głównej ulicy miasta ul. Zwycięstwa w części Rokosowa położona ok. 3 km od ścisłego centrum. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Jamno,Koszalin

890 000 zł159 m² 5 597,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy, energooszczędny dom parterowy o pow. 159 m2 w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Nieruchomość z szeregiem niestandardowych rozwiązań, wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rokosowo,Koszalin

735 000 zł95 m² 7 755,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:166 m²

Rezerwacja! Wyjątkowy dom w malowniczym zakątku Rokosowa przy ul. Bzów. Atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 94,77 m2 w bliskiej odległości od centrum miasta. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Helu

Rokosowo,Koszalin

629 000 zł105 m² 6 003,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny z garażem o powierzchni 104,77 m2, położony w Koszalinie przy ul. Obrońców Helu. Dom w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Helu

Rokosowo,Koszalin

629 000 zł105 m² 6 003,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

710 000 zł198 m² 3 586,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nowy dom, 6 pokoi, w zabudowie bliźniaczej w Konikowie k. Koszalina, działki podzielone na oddzielną własność, domy posiadają dwie ściany wewnętrzne i styropian w środku. Są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obrońców Helu

Rokosowo,Koszalin

629 000 zł105 m² 6 003,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni 104,77 m2, położony w Koszalinie przy ul. Obrońców Helu. Dom w standardzie deweloperskim, zlokalizowany w pięknej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Rokosowo,Koszalin

779 000 zł117 m² 6 638,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w stanie deweloperskim, budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koszalin

Rokosowo,Koszalin

499 000 zł66 m² 7 522,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej - segment prawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w szeregu środkowy i niepodpiwniczony, z wyjściem na ogród. Z balkonu piękny widok na jezioro Jamno. Wystawa okien południowo - zachodnia. Idealna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zefirowa

Jamno,Koszalin

599 000 zł104 m² 5 745,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Wysoka jakość- nowa cena 599 000 zł promocja tylko na 1 z 4 domów Mamy do zaoferowania Państwu nowy dom typu bliźniak ( lokal nr 1 i lokal nr 2 ) położony w Koszalinie, dzielnica Jamno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zacisze

Koszalin,zachodniopomorskie

490 000 zł94 m² 5 212,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:599 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 94 m2 przy ul. Zacisze w Koszalinie. Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 599 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Sarzyno,Koszalin

560 000 zł87 m² 6 436,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Nowa inwestycja na terenie Koszalina - komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wykończone w standardzie deweloperskim dla Tych, którzy pragną mieć własne, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mirtowa

Rokosowo,Koszalin

659 000 zł108 m² 6 085,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o łącznej powierzchni 108,29 m2, położony w Koszalinie przy ul. Mirtowej. Dom w standardzie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Kretomino,Koszalin

469 000 zł74 m² 6 379,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Ostatnia szansa na zamieszkanie W tym miejscu! Wyjątkowa oferta. IV etap inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Miętowej dawniej Poziomkowej. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Helu

Rokosowo,Koszalin

629 000 zł105 m² 6 003,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morska

Morskie,Koszalin

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom wolnostojący położny w Koszalinie, os. Morskie. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Koszalinie na os. Morskim w bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura : sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Rokosowo,Koszalin

890 000 zł138 m² 6 435,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej położony w Koszalinie, przy ul. Wierzbowej. Dom o powierzchni użytkowej 138,30 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Kretomino,Koszalin

472 256 zł74 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Ostatni IV etap inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Miętowej dawniej Poziomkowej. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę, spokój oraz marzących o miejscu idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Reja

Rokosowo,Koszalin

650 000 zł138 m² 4 703,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Rokosowo ul. Mikołaja Reja! Na sprzedaż budynek mieszkalny o pow. 138,20 m2 położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina. Ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jamno

Jamno,Koszalin

849 000 zł125 m² 6 812,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tym razem wpadliśmy Na Trop rozpoczętej inwestycji, polegającej na budowie nowoczesnego domu dwukondygnacyjnego, wolnostojącego, w stanie deweloperskim. Jego powierzchnia użytkowa to 124,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Raduszka

Raduszka,Koszalin

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Budynek umieszczony jest na działce o wielkości 1000m w spokojnej i cichej okolicy (raduszka). Nad całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sarzyńska

Sarzyno,Koszalin

463 000 zł87 m² 5 313,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowa inwestycja na terenie Koszalina. Komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Oferujemy Państwu Nowe domy w zabudowie szeregowej, które będą oddane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorek

Koszalin,zachodniopomorskie

1 010 000 zł316 m² 3 201,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny składający się z dwóch bliźniaczych segmentów o łącznej pow. 315,50 m2. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych w Koszalinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorek

Koszalin,zachodniopomorskie

540 000 zł158 m² 3 423,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o pow. 157,75 m2, położony w Koszalinie przy ul. Sikorek. Budynek mieszkalny jednorodzinny w trakcie budowy - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mirtowa

Rokosowo,Koszalin

659 000 zł107 m² 6 159,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o łącznej powierzchni 106,99 m2, położony w Koszalinie przy ul. Mirtowej. Dom w standardzie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Rokosowo

Rokosowo,Koszalin

499 000 zł66 m² 7 522,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej - segment lewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

599 000 zł147 m² 4 081,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

! obniżka ceny! tylko U nas! Na sprzedaż energooszczędny i ekologiczny dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej miejscowości Gniazdowo, gm. Biesiekierz. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Rokosowo,Koszalin

690 000 zł110 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Rezerwacja! Rokosowo ul. Chodkiewicza! Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina. Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych, zaledwie 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Dzierżęcino,Koszalin

690 000 zł258 m² 2 673,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący o pow. 258,07m2 - Koszalin, os. Dzierżęcino, ul. Łąkowa. Dom idelany dla dużej rodziny lub pod inwestycję- składa się z 3 niezależnych lokali mieszkalnych! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

709 000 zł119 m² 5 941,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa cena! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 119,34 m2. Nieruchomość położona w oddali od zgiełku miasta, na obrzeżach Koszalina w miejscowości Skwierzynka, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

990 000 zł155 m² 6 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:659 m²

Atrakcyjna nieruchomość w centrum miasta przy głównej ulicy Zwycięstwa! Dom o powierzchni 155 m2 składający się z dwóch odrębnych nieruchomości. Każde mieszkanie z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rokosowo

Rokosowo,Koszalin

1 300 000 zł650 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

W naszej ofercie przedstawiamy duży dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 650m2. Budynek znajduje się w niezwykle atrakcyjnej, spokojnej, willowej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorek

Koszalin,zachodniopomorskie

590 000 zł158 m² 3 740,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrodowa

Jedliny,Koszalin

539 000 zł86 m² 6 252,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Super okazja! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży parter domu w atrakcyjnej dzielnicy Koszalina - Osiedle Jedliny. Mieszkanie usytuowane jest w budynku dwurodzinnym z zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Kretomino,Koszalin

479 000 zł73 m² 6 541,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Wyjątkowa oferta. IV etap inwestycji położonej w Kretominie przy ul. Poziomkowej. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących ciszę, spokój oraz marzących o miejscu idealnie skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Kretomino,Koszalin

459 000 zł73 m² 6 274,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Kretomino,Koszalin

429 000 zł73 m² 5 864,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²