dowolna

Nieruchomości Koszalin - Oferty wynajmu nieruchomości

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

2 700 zł65 m² 41,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o pow. 65,24 m2 w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa! Nieruchomość z widokiem na Katedrę, usytuowana na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Szczecińska

Nowobramskie,Koszalin

60 zł/m²14 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy znajdujący się w Biurowcu Koszalin przy ulicy Szczecińskiej 44 w Koszalinie. Lokal biurowy nr 8 o powierzchni 14,5 m2, na piętrze z dwoma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowików

Koszalin,zachodniopomorskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Do wynajęcia piętro domu wolnostojącego przy ulicy Słowików w Koszalinie. Ciche i spokojne osiedle domów jednorodzinnych, zaledwie 3 km od centrum miasta! Rozkład pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Śródmieście,Koszalin

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W centrum Koszalina czeka do wynajęcia funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,11m2. Nieruchomość składa się z: - salonu - sypialni od strony podwórka - ustawnej i dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Koszalin

1 950 zł41 m² 47,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w centrum miasta przy ulicy Jana z Kolna. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w nowym budynku. Mieszkanie ciepłe, jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 200 zł32 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Kawalerka/balkon Przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie w Koszalinie przy ul. Jana Pawła II Lokal mieści się na trzecim piętrze (w budynku znajduje się winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²55 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji "przemysłówka Office". Budynek, który w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²49 m² 1 708 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Szczecińska

Śródmieście,Koszalin

48,81 zł/m²45 m² 2 214 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 45,36 m2. Biura zlokalizowane są na parterze dwupiętrowego budynku w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²16 m² 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²43 m² 1 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²31 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²32 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²33 m² 1 148 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

35 zł/m²26 m² 897 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połtawska

Nowobramskie,Koszalin

2 500 zł59 m² 42,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona wynajmująca! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 59,24 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zwycięstwa

Wspólny Dom,Koszalin

15,81 zł/m²285 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Lokal do wynajęcia Koszalin, ul. Zwycięstwa 152 | 284,7 m | Bezczynszowy Szukasz przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Rokosowo,Koszalin

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe mieszkanie przy ul. Sadowej w Koszalinie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 30 m2 , położone na parterze. Rozkład pomieszczeń: 1 pokój; salon z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koszalin

Nowobramskie,Koszalin

4 000 zł165 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Warsztat produkcyjny 165m2, działka 700m2 Koszalin, szczecińska Warsztat, zakład produkcyjny o pow. 165 m2 położony przy drodze wyjazdowej z Koszalina. Budynek usytuowany jest na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Śródmieście,Koszalin

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe w bardzo atrakcyjnym położeniu tj. blisko Sądu Okręgowego na ul. Szymanowskiego. Łazienka z kabiną prysznicową i wc, balkon, mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szczecińska

Nowobramskie,Koszalin

5 580 zł1 860 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo- przemysłowa o pow. 1860 m2 pod wynajem. Działka znajduje się na osiedlu Nowobramskim w drugiej linii zabudowy przy jednej z wjazdowych ulic do Koszalina. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Jedliny,Koszalin

1 200 zł20 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, umeblowane mieszkanie na wynajem Koszalin, ul. Piłsudskiego 98e Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji Koszalin, ul. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Spokojna

Morskie,Koszalin

35,18 zł/m²199 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 199m 2 , położony w Koszalinie przy ulicy Spokojnej. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Portugalska

Unii Europejskiej,Koszalin

2 200 zł33 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,21 m2 położone w Koszalinie przy ul. Portugalskiej, na Osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Połtawska

Śródmieście,Koszalin

1 900 zł50 m² 37,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym Centrum Koszalina. Wysoki standard. Apartament o powierzchni 50 m2, położony na 4 piętrze, składa się z: -2 pokoi, -kuchni, -łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałubińskiego

Rokosowo,Koszalin

2 600 zł75 m² 34,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 3 pokoje/taras Przedstawiamy Państwu komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie położone na Rokosowie przy ul. Chałubińskiego 22b. Lokal mieści się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Tysiąclecia,Koszalin

1 600 zł51 m² 31,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,54 m2 przy ul. Bałtyckiej w Koszalinie. Nieruchomość na trzecim piętrze, w czteropiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bałtycka

Na Skarpie,Koszalin

40,08 zł/m²48 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Koszalinie! Lokalizacja: ul. Bałtycka 2a, koszalin Czynsz: 1 920 zł brutto + 600 zł opłaty administracyjne + media Powierzchnia: 47,90 m2 - Wszystkie media Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Przylesie,Koszalin

2 000 zł59 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58,60 m2 położone w Koszalinie przy ul. Jana Pawła II. Świetna lokalizacja - os. Przylesie! Nieruchomość usytuowana na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Morskie,Koszalin

25 zł/m²42 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy, 42 m2 na wynajem, osiedle Morskie, koszalin Lokal biurowo-usługowy 42 m2 do wynajęcia. Lokal w strefie przemysłowo - usługowej Koszalina. Lokal po gruntownym remoncie. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lniana

Morskie,Koszalin

33,51 zł/m²39 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal 38,80 m2 + łazienka, koszalin, osiedle Morskie Lokal użytkowy na wynajem 38,80 m2 + łazienka, koszalin, osiedle Morskie Lokal obecnie użytkowany na cele magazynowe (handel internetowy). Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modrzejewskiej

Koszalin,zachodniopomorskie

18,45 zł/m²108 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rezerwacja! Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 108,40 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Heleny Modrzejewskiej. Atrakcyjna lokalizacja w bliskiej odległości od centrum miasta! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Nowobramskie,Koszalin

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 120m2 na pierwszym piętrze przy ulicy Szczecińskiej 71 w Koszalinie w pobliżu węzła S11 oraz pętli autobusowej linii nr 6 i nr 12. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hallera

Rokosowo,Koszalin

1 200 zł20 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z balkonem o pow. 19,68 m2 położone w Koszalinie, przy ul. Hallera. Budynek z windą, z widokiem na Wodną Dolinę. Opłaty: czynsz najmu: 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Połtawska

Śródmieście,Koszalin

1 440 zł60 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem lokal usługowy, lub pomieszczenia biurowe i mały magazyn w ścisłym centrum miasta. Magazyn znajduje się na tyłach sklepu polomarket! Przedmiot wynajmu stanowi oddzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadowa

Rokosowo,Koszalin

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe mieszkanie przy ul. Sadowej w Koszalinie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 30 m2, położone na parterze. Rozkład pomieszczeń: 1 pokój; salon z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Koszalin,zachodniopomorskie

31,75 zł/m²63 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja! Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. 63 m2, położony w Koszalinie przy ul. Kaszubskiej. Lokal usytuowany na parterze w 2 piętrowym budynku. Wejście i wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szczecińska

Lechitów,Koszalin

30,12 zł/m²66 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 66,40 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, gabinety, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Raduszka,Koszalin

2 200 zł66 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66 m2. Położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Żytniej. Najważniejsze atuty: - rozkładowe - duża, słoneczna loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Unii Europejskiej,Koszalin

2 000 zł47 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 kwietnia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Cypryjskiej w bloku z 2015r., usytuowane na popularnym osiedlu Unii Europejskiej, na 3 piętrze. Blok z windą.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Piłsudskiego

Wspólny Dom,Koszalin

1 000 zł25 m² 39,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 25,14m 2 , zlokalizowaną na 1-piętrze w bloku przy ulicy J.Piłsudskiego w Koszalinie. Jasne.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij