dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Koszalin Osiedle Śródmieście

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31 m , usytuowane na parterze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku mieszkalnym przy ul. Piłsudskiego. Lokal posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł108,50 m² 6 995,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Koszalina - 108 m2 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,40 m² 7 684,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na parterze w prestiżowej lokalizacji przy Rynku Staromiejskim. To doskonała propozycja dla singla, pary oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł88,08 m² 4 189,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 88 m2 | Centrum Koszalina | Kominek | Sauna | Parter Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,08 m2, położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Cena poszła w dół o 50 000 zł! Marzysz o zamieszkaniu w domu wolnostojącym, ale z niezbędną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²322,40 m² 12 896 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Szukasz miejsca, które będzie wsparciem dla Twojego biznesu, a nie tylko adresem do umowy? Przy ul. Racławickiej w Koszalinie znajdziesz do wynajęcia powierzchnie biurowe idealne dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,85 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Witam.Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow.59,85m2 na Orlej w Koszalinie.Mieszkanie mieści się na parterze w bloku 3-piętrowym,rozkładowe,dwustronne.Stan do remontu jak widać na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,97 m² 43,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Głowackiego w Koszalinie. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,70 m² 41,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne świeżo wyremontowane 2 pokoje 52m2 ścisłe centrum wszędzie blisko ul Zwycięstwa przy Ratuszu umeblowane umowa najmu, na dłużej dostępnye od zaraz czynsz za mieszkanie 2200, - plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,50 m² 7 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka w pięknej, odrestaurowanej kamienicy - centrum Koszalina! Prezentujemy wyjątkową kawalerkę o nowoczesnym wykończeniu, położoną w samym sercu Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł67 m² 8 044,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 2. piętrze, w samym centrum Koszalina tuż przy Ratuszu. Przemyślany układ obejmuje trzy przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow. 39 m2 położone w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. Lokal mieszkalny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

420 000 zł74,30 m² 5 652,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia mają w sobie coś wyjątkowego. To dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Harcerskiej w Koszalinie właśnie do nich należy. Przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

595 530 zł66,17 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego - mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni - 66,17.

Szczegóły ogłoszenia

459 120 zł57,39 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni - 57,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

589 950 zł65,55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie o powierzchni - 66,17.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

199 000 zł20,29 m² 9 807,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 20,29 m2, położony w samym sercu Koszalin, w starannie odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na trzecim,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł35,77 m² 5 870,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie w centrum Koszalina, w budynku z cegły przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,77 m2, położone na 2 piętrze w bloku 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,97 m² 8 234,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w samym sercu miasta. Jasny, ustawny salon i aneks kuchenny, z miejscem do wydzielenia "wyspy". Oddzielna sypialnia zapewniająca prywatność i loggia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 929 000 zł432 m² 4 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaz? budynek z lat 80-tych połoz?ony przy pie?knej, spokojnej ulicy w Koszalinie - w bezpos?rednim sa?siedztwie szpitala, uczelni oraz tereno?w zielonych. Lokalizacja, kto?ra.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł101,01 m² 3 950,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestrzeni, która od razu zacznie pracować na sukces Twojej marki, a przy tym nie chcesz przepłacać? Wprowadzamy wyjątkową obniżkę na niezwykle przestronny lokal L36.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,80 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie środkowe, rozkładowe i dwustronne, z ekspozycją okien na południowy wschód oraz północny zachód, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone o różnych porach dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Kawalerka Koszalin

Śródmieście,Koszalin

330 000 zł26,15 m² 12 619,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w apartamentowcu w centrum Koszalina. Mieszkania o powierzchnia 26,15m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. W cenie zawarte jest.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł112,72 m² 5 589,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,72m2, położone na 1 piętrze kamienicy w Koszalinie przy ul. Młyńskiej. Lokal składa się z 4 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²85 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo dobrze zlokalizowany lokal użytkowy w samym centrum Koszalina, na pierwszym piętrze w tzw, pasażu Millenium. Okna w lokalu wychodzą bezpośrednio na główna ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²42,78 m² 1 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

586 275 zł78,17 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje / 2 balkony Komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina przy ul. 1-go Maja, pasaż millenium Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł20,42 m² 5 631,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł93,70 m² 5 282,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy lokal usługowy przy ul. Modrzejewskiej Klucze dostępne w biurze - możliwość szybkiej prezentacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 89,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł699 m² 3 576,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 699 m2, położona w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Grunwaldzkiej / Zwycięstwa. Obecnie nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22,99 m² 5 219,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal o pow. 22,99 m2, położony w centrum miasta Koszalina w Pasażu "kaszub" przy ul. Kaszubskiej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze pasażu handlowego. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

106 000 zł16,17 m² 6 555,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,18 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Piłsudskiego na I piętrze Dwa pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka z wc, balkon typ francuski. Budynek po termomodernizacji, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł218 m² 3 623,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców i inwestorów! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

869 500 zł121,42 m² 7 161,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 121,42 m2 wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 150m2 położony w centrum Koszalina. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze w kamienicy. Rozkład pomieszczeń: - parter: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Śródmieście,Koszalin

2 000 000 zł2 695 m² 742,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w wyjątkowej lokalizacji, przy Amfiteatrze Koszalińskim. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0.2695 ha, położona w Koszalinie przy ul. Tadeusza Kościuszki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,39 m² 6 292,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,39 m2 w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²304 m² 13 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowa powierzchnia biurowa / usługowa - 300 m2 - idealne dla korporacji, oddziału regionalnego lub centrum usług ul. Racławicka, koszalin (centrum miasta, jedna z głównych ulic biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł33,16 m² 7 237,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana na mieszkanie na 4 piętrze, w wieżowcu, większe. Dopłata. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednostronne, 2u pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta.