dowolna

Nieruchomości Koszalin - Oferty sprzedaży nieruchomości

979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

979 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Przylesie,Koszalin

268 000 zł37 m² 7 184,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,30 m2 na IV piętrze z balkonem w bloku 4 piętrowym przy ulicy Okulickiego. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koszalin

Wspólny Dom,Koszalin

488 000 zł53 m² 9 138,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 53,4 m2, znajdującego się w prestiżowym bloku na osiedlu "ogrody" - "wspólny Dom" w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Unii Europejskiej,Koszalin

389 910 zł48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

315 540 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bogusława II

Śródmieście,Koszalin

699 000 zł99 m² 7 032,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży piętro kamienicy położonej w centrum Koszalina przy ul. Bogusława II. Mieszkanie o pow. 86,72 m2 składające się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Przylesie,Koszalin

350 000 zł56 m² 6 238,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu , Na Skarpie". Spółdzielczo - własnościowe- możliwy zakup również przez obcokrajowców. Ogólnie: mieszkanie o pow. 54m2 usytuowane w wieżowcu na VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Róży Wiatrów

Łabusz,Koszalin

4 000 055 zł20 020 m² 199,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka W koszalinie nad jeziorem jamno! obszar ut/mn - Tereny usług turystyki i zabudowy mieszkaniowej Sprzedam przepiękną budowlaną działkę inwestycyjną z linią brzegową nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Unii Europejskiej,Koszalin

379 332 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46,26 m2 położone na II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Na Skarpie,Koszalin

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Koszalin, os. Na Skarpie, ul. Sucharskiego. Nieruchomość o powierzchni 41m2, usytuowana na IV piętrze w bloku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Przylesie,Koszalin

420 000 zł75 m² 5 607,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji Koszalina - Przylesie ulica Staszica. Ze względu na stan prawny nieruchomości - spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

366 797 zł46 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Raduszka,Koszalin

525 000 zł55 m² 9 611,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne mieszkanie położone w Koszalinie przy ul. Żytniej. Lokal mieszkalny trzypokojowy, o łącznej pow. 54,62m2 położony na II piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Koszalin

315 852 zł52 m² 6 088,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj wyjątkowy układ: 2 pokoje + kuchnia + łazienka. Lokal posiada aż 5 okien i kilka różnych widoków! Specjalna oferta bez prowizji pozwoli Ci zaoszczędzić 9 475 zł - więcej na wiosenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Koszalin

199 569 zł48 m² 4 168,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W 2024 roku nabyć 2-pokojowy lokal z dodatkowym pomieszczeniem (bez okna) o powierzchni bliskiej 50 m za kwotę poniżej 200 tysięcy złotych? Odpowiedź brzmi: tak, to możliwe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Monte Cassino

Koszalin,zachodniopomorskie

359 000 zł48 m² 7 488,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe po remoncie bez pośredników. Do mieszkania przynależy piwnica. Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum i parku, przychodni, apteki itd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Wspólny Dom,Koszalin

259 000 zł42 m² 6 196,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,8 m2 położone przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

118 910 zł1 081 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Wspólny Dom,Koszalin

235 000 zł38 m² 6 151,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,20 m2 przy ul. Chełmońskiego w Koszalinie. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

429 000 zł70 m² 6 092,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Promocja cenowa 10.000zl taniej! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane przy ul. Karłowicza w Koszalinie, na 3 piętrze, z loggią na całą szerokość pokoju. Stan prawny - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Andersa

Śródmieście,Koszalin

199 777 zł24 m² 8 443,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Ostatnia kawalerka w promocyjnej cenie, umiejscowiona na 1. piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy we frontowej jej części. Nie przegap okazji zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

101 200 zł920 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lechitów,Koszalin

159 000 zł28 m² 5 640,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe przearanżowane na 2 pokojowe o pow. 28,19 m2 położone przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Koszalinie. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

457 568 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 160 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

390 000 zł51 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze w bloku mieszkalnym, przy ul. Żytniej 24 Mieszkanie ciepłe, słoneczne, dwustronne o powierzchni 51,30 m2. Na metraż tego lokalu składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariańska

Koszalin,zachodniopomorskie

319 000 zł41 m² 7 832,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni: 40,73 m2, położone na parterze w nowszym budownictwie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych, z szybkim terminem wydania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włoska

Unii Europejskiej,Koszalin

372 000 zł39 m² 9 518,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam! W niniejszym ogłoszeniu znajdziecie Państwo na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku mieszalnym (wybudowanym w 2022 roku) zlokalizowane przy ulicy Włoskiej na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Koszalin,zachodniopomorskie

630 000 zł65 m² 9 735,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania w nowoczesnym budownictwie przy ul. Próchnika w Koszalinie Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertę zakupu 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

421 939 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

421 939 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2024r Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Morskie,Koszalin

340 000 zł172 m² 1 972,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 172,39m2 położony w Koszalinie przy ul. Fiordów. Budynek w trakcie budowy, realizowany według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

525 000 zł162 m² 3 234,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Pilna sprzedaż! Obniżka ceny domu z 570.000zł na 525.000zł! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący w Biesiekierzu. Prezentujemy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 162m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

291 732 zł35 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze w bloku - apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

219 000 zł35 m² 6 221,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. 35,20 m2 położone przy ul. Wańkowicza w Koszalinie. Duże przestronne mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

im. Tadeusza Kotarbińskiego,Koszalin

299 000 zł45 m² 6 704,04 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,60 m2 położone w Koszalinie przy ulicy Władysława IV. Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mazowiecka

Koszalin,zachodniopomorskie

1 320 000 zł280 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:416 m²

Oferuje do nabycia bez pośredników dom, część trzypiętrowego bliźniaka z ogrodem. Ekonomiczny, o powierzchni użytkowej 170m2. Wyposażony w fotowoltaikę, charakteryzujący się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

359 900 zł36 m² 10 078,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Koszalina, przy ulicy Andersa 20, w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy, na parterze, o metrażu 35,71 m2, okna od frontu budynku, wychodzące na ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

569 000 zł82 m² 6 971,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Sprzedaż faktura Vat - bez podatku pcc Cena Brutto Osiedle Klonowe, to oferta kilku budynków, domów nisko energetycznych. Budynki wyposażone są pompy ciepła oraz wyprowadzoną instalacje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubinowa

Koszalin,zachodniopomorskie

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie w zabudowie szeregowej usytuowane, w zacisznej okolicy Koszalina, oddane do użytku w 2018 roku. Jest idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój,a ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Bukowe,Koszalin

1 222 000 zł205 m² 5 960,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody, ale z wygodnym dostępem do sklepów i komunikacji miejskiej? Nasza nieruchomość w Koszalinie, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

417 626 zł51 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na I - piętrze w bloku - apartamentowcu.