dowolna

Nieruchomości Koszalin - Oferty sprzedaży nieruchomości

979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

979 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Rokosowo,Koszalin

1 300 000 zł230 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 230m (8 pokoi, 3 łazienki na każdym poziomie) trzy tarasy każdy po około 5m2, usytuowany na pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

174 348 zł21 m² 8 204,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz praktycznej i korzystnej cenowo nieruchomości? Lokal L28 w Rezydencji Zwycięstwa to doskonały wybór dla singla lub pary szukającej swojej pierwszej nieruchomości. To także atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Koszalin

1 550 000 zł378 m² 4 100,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek o pow. łącznej 378m2, na parterze, w kamienicy. Cały lokal odpowiedni dla branży typu: studio taneczne, kryty plac zabaw, studio fotograficzne, siłownię, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

249 148 zł31 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnej przestrzeni, która sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod wynajem? Lokal L25 w Rezydencji Zwycięstwa 113 to kompaktowy układ z 2 niezależnymi pokojami i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Armii Krajowej

Nowobramskie,Koszalin

132 540 zł22 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ścisłe centrum, miejsce doskonale zlokalizowane z każdą częścią Koszalina. Parking, parter, wejście od ulicy.Lokal o powierzchni 22,09 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Rokosowo,Koszalin

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,08 m , położone na II piętrze przy ul. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

261 268 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

498 988 zł101 m² 4 939,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu, który od razu może zacząć pracować na Twój biznes? Lokal L36 to 101 m funkcjonalnej przestrzeni w prestiżowej, zabytkowej kamienicy w sercu Koszalina. Gotowy pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

402 730 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

660 744 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Koszalin

450 000 zł69 m² 6 486,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Komfortowe trzypokojowe mieszkanie z loggią - Koszalin, ul. Orla Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,38 m2 - idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń, wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 1 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł31 m² 12 891,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego na sprzedaż, zlokalizowanego w samym sercu Koszalina, przy ulicy I Maja. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 30,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

663 348 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

423 555 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

432 820 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

431 885 zł51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

424 150 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

670 198 zł78 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokosowo,Koszalin

749 000 zł233 m² 3 214,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom wolnostojący w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Koszalina, przy ul. Jarzębinowej - osiedle Rokosowo. Ciche i spokojne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł17 332 m² 28,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Lubiatowskiej o łącznej powierzchni 17.332m2. To obecnie najbardziej prężnie rozwijający się teren w Koszalinie. W okolicy stale można zauważyć nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Armii Krajowej

Nowobramskie,Koszalin

173 760 zł29 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowy lokal usługowy 28,96 m2 - elastyczna przestrzeń w centrum Koszalina Prezentujemy Państwu wyjątkowy lokal usługowy o łącznej powierzchni 28,96 m2, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

298 724 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

308 066 zł35 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Unii Europejskiej,Koszalin

661 416 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwiatkowskiego

Na Skarpie,Koszalin

99 000 zł285 m² 347,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka! Świetna lokalizacja: koszalin, osiedle Na Skarpie! W mpzp działka oznaczona jako D1.MN.