Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://koszalin.nieruchomosci-online.pl/osiedle-holenderskie.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i41332.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://koszalin.nieruchomosci-online.pl/osiedle-holenderskie.html
https://koszalin.nieruchomosci-online.pl/osiedle-holenderskie.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i41332.html

Udostępnij

Zdjęcie

Osiedle Holenderskie

Koszalin, Unii Europejskiej, Holenderska 53/63

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Osiedle Holenderskie

Koszalin, Unii Europejskiej, Holenderska 53/63

Koszalin, Unii Europejskiej, Holenderska 53/63

Osiedle Holenderskie

Stan inwestycji
częściowo oddana do użytku
Ceny
od 8 200 zł/m²
Metraże
od 33,68 do 78,97 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny

od 8 200 zł/m²

Metraże

od 33,68 do 78,97 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 293 016 zł

2 pokoje

od 306 501 zł

3 pokoje

od 392 534 zł

4 pokoje

od 660 744 zł

Inwestycja realizowana przez:

Lechbud Koszalin Sp. z o.o. Sp. K.

Biuro Sprzedaży

Podgórna 8

Koszalin 75-322

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieC2 - GOTOWE ! 46,67 m² 11 720,59 zł/m² parter/3 2 547 000 zł
Mieszkanie
547 000 zł 46,67 m²
11 720,59 zł/m² 2 pok.
C2 - GOTOWE !

MieszkanieWirtualna wizytaC5 46,58 m² 8 200 zł/m² parter/3 2 381 956 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
381 956 zł 46,58 m²
8 200 zł/m² 2 pok.
C5

MieszkanieM9 35,51 m² 8 700 zł/m² parter/3 2 308 937 zł
Mieszkanie
308 937 zł 35,51 m²
8 700 zł/m² 2 pok.
M9

MieszkanieM28 46,98 m² 8 600 zł/m² 2/3 2 404 028 zł
Mieszkanie
404 028 zł 46,98 m²
8 600 zł/m² 2 pok.
M28

MieszkanieL39 49,83 m² 8 500 zł/m² 3/3 2 423 555 zł
Mieszkanie
423 555 zł 49,83 m²
8 500 zł/m² 2 pok.
L39

MieszkanieM1 47,25 m² 8 600 zł/m² parter/3 2 406 350 zł
Mieszkanie
406 350 zł 47,25 m²
8 600 zł/m² 2 pok.
M1

MieszkanieM2 56,04 m² 8 500 zł/m² parter/3 2 476 340 zł
Mieszkanie
476 340 zł 56,04 m²
8 500 zł/m² 2 pok.
M2

MieszkanieM3 59,11 m² 8 500 zł/m² parter/3 3 502 435 zł
Mieszkanie
502 435 zł 59,11 m²
8 500 zł/m² 3 pok.
M3

MieszkanieM4 59,11 m² 8 500 zł/m² parter/3 3 502 435 zł
Mieszkanie
502 435 zł 59,11 m²
8 500 zł/m² 3 pok.
M4

MieszkanieM5 52,37 m² 8 500 zł/m² parter/3 2 445 145 zł
Mieszkanie
445 145 zł 52,37 m²
8 500 zł/m² 2 pok.
M5

Inwestycja realizowana przez:

Lechbud Koszalin Sp. z o.o. Sp. K.

Biuro Sprzedaży

Podgórna 8

Koszalin 75-322

94 342 62...

94 342 62 77

663 746 451

609 000 225

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij