Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Sikorskiego, Na Skarpie, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 309 000 zł
  • 40 m²
  • 7 725 zł/m²

Zdjęcie

Damian

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Sikorskiego, Na Skarpie, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

309 000 zł

40 m²

7 725 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

309 000 zł 40 m² 7 725 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1990
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1990

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 309 000 zł (7 725 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: częściowo wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1990 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 pokoje | 40 m² | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie przy ul. Sikorskiego.

Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i duży potencjał aranżacyjny. Lokal jest przygotowany pod remont wykonano już część kluczowych prac, w tym nową instalację elektryczną oraz wodną. Jedna z łazienek została wykończona. (...)

Agent

Damian

695 823...

695 823 692

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt