Mieszkanie, ul. Szeroka

Szeroka, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 399 000 zł
  • 58,80 m²
  • 6 785,71 zł/m²

Zdjęcie

Michał Kuryło

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szeroka

Szeroka, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

399 000 zł

58,80 m²

6 785,71 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szeroka

Zaktualizowane: 16 maja 2026

399 000 zł 58,80 m² 6 785,71 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 399 000 zł (6 785,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 58,80 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, środkowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Czynsz: 814 zł
  • Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3902935

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie środkowe, rozkładowe i dwustronne, z ekspozycją okien na południowy wschód oraz północny zachód, dzięki czemu wnętrza są dobrze doświetlone o różnych porach dnia. Z salonu wyjście na loggię z przyjemnym widokiem na zielony, spokojny dziedziniec.

Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny - ustawne pokoje, wygodna kuchnia oraz osobna łazienka i wc zapewniają komfort codziennego użytkowania. Ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz wynosi 814 zł. (...)

Agent

Michał Kuryło

663 378...

663 378 361

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Kuryło

663 378...

663 378 361

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.