Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzka, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 459 120 zł
  • 57,39 m²
  • 8 000 zł/m²

Zdjęcie

Oskar Staniszews...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwaldzka, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

459 120 zł

57,39 m²

8 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

459 120 zł 57,39 m² 8 000 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 459 120 zł (8 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 57,39 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (7,80 m²)
  • Czynsz: 680 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. MIESZKANIE GOTOWE DO WYDANIA I ZAMIESZKANIA

Słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym CENTRUM miasta!

Mieszkanie o powierzchni - 57,39 m2 położone na PARTERZE w nowoczesnym bloku z windą, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni z wyjściem na duży balkon, pokoju, ora łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie rozkładowe i jednostronne z wejściem do każdego z pomieszczeń osobno. (...)

Agent

Oskar Staniszewski

502 129...

502 129 543

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 129...

502 129 543

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.