Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Nowowiejskiego, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 283 000 zł
  • 32 m²
  • 8 843,75 zł/m²

Zdjęcie

Ewa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Nowowiejskiego, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

283 000 zł

32 m²

8 843,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

283 000 zł 32 m² 8 843,75 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 283 000 zł (8 843,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: Mieszkanie 2-pokojowe 1-2-piętro
  • Charakterystyka mieszkania: 32 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2 m², zabudowany)
  • Czynsz: 450 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta prywatna
Sprzedam mieszkanie
1- pokojowe z balkonem, oddzielną kuchnią i dużą łazienką.
Rok budowy 2014 - Koszalin
ulica Nowowiejskiego
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,40 m² położone na 4 piętrze z dużą wygodną windą. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla pary, singla, studenta czy seniora.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe i wygodne.
Kuchnia z wyposażeniem: kuchnia ceramiczna (3 fazy), w bloku nie ma gazu. (...)

Agent