Mieszkanie, ul. Giełdowa

Giełdowa, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 249 000 zł
  • 33,03 m²
  • 7 538,60 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Majewski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Giełdowa

Giełdowa, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
10 maja 2026

249 000 zł

33,03 m²

7 538,60 zł/m²

Mieszkanie, ul. Giełdowa

Zaktualizowane: 10 maja 2026

249 000 zł 33,03 m² 7 538,60 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 249 000 zł (7 538,60 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 33,03 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku.

Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki rozkładowemu układowi pomieszczeń mieszkanie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

W skład mieszkania wchodzą:
. salon z przejściem do kuchni z oknem,
. sypialnia,
. łazienka,
. przedpokój. (...)

Agent

Andrzej Majewski

888 153...

888 153 031

94 342 20 02

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

888 153...

888 153 031

94 342 20 02

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana