Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich
Powstańców Wielkopolskich, Koszalin, zachodniopomorskie
- 486 000 zł
- 50,65 m²
- 9 595,26 zł/m²
Borys Boratyński
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich
Powstańców Wielkopolskich, Koszalin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Powstańców Wielkopolskich
Zaktualizowane: 21 maja 2026
486 000 zł 50,65 m² 9 595,26 zł/m²
1/3
2
2026
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 486 000 zł (9 595,26 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Koszalinie)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 50,65 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: BORATYŃSKI NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 610567
Lokalizacja
- Adres: Powstańców Wielkopolskich, Koszalin, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2
Mieszkanie B1.M7 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 33,92 m2, pokoju o pow. 11.99 m2, garderoby o pow. 10.04 m2 oraz łazienki o pow. 4,79 m2. Mieszkanie posiada balkon o pow. 3.90 m2.
Mieszkanie oddane zostanie w stanie deweloperskim wg. standardu prac wykończeniowych (dostępny w biurze). (...)
517 968...
517 968 965