Apartament, ul. Zwycięstwa
Zwycięstwa, Koszalin, zachodniopomorskie
- 2 000 zł
- 40,19 m²
- 49,76 zł/m²
Marcin Snoch
Skontaktuj się
Apartament, ul. Zwycięstwa
Zwycięstwa, Koszalin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Zwycięstwa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
2 000 zł 40,19 m² 49,76 zł/m²
2/2
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 40,19 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 8,31 m²
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: EVER Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 3502626
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Zwycięstwa, Koszalin, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Design i Komfort przy ul. Zwycięstwa - Nowoczesny Apartament z Klimatyzacją
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę najmu stylowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowym, nowym budynku w samym sercu miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia, nowoczesny design oraz komfort życia codziennego.
Standard, który zachwyca:
Mieszkanie o powierzchni 40,19 m2 zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. (...)