dowolna

Mieszkania Koszalin – oferty mieszkań na Pomorzu

680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

680 ogłoszeń

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na II piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D16 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,59 m2, balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

349 248 zł36,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64,10 m² 6 006,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Powstańców Wielkopolskich! Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł32,60 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego i gotowego do wejścia mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta na ul. Franciszkańskiej jest właśnie dla Ciebie! Najważniejsze informacjemetraż: 32,6 m2 (idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

305 448 zł34,71 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

395 324 zł42,97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 310 zł42,59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D4 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,59 m2, taras - 11,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 600 zł42,40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A2 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 42,40 m2, taras - 11,41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

369 312 zł38,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł43,20 m² 10 509,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie przy ul.Franciszkańskiej, w nowszym budynku z 2020 roku, wybudowanym przez cenionego dewelopera - firmę Kuncer! Prezentujemy lokal o powierzchni 43,20 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - A.4.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł54,22 m² 9 219,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 54,22 m , zlokalizowane na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 036 zł45,98 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze Symbol ue4 - B.2.0 Mieszkanie o powierzchni 45,98m2, Parter nowego budynku, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

635 626 zł73,91 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł53,55 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na wysokim parterze z windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie przez dewelopera " pod klucz" jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Azaliowa

Koszalin,zachodniopomorskie

799 000 zł95,70 m² 8 349,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni blisko 100 mkw, w nowoczesnym i eleganckim kompleksie mieszkaniowy - Kameralny budynek - tylko 4 mieszkania w budynku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 1 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą. Symbol ue5 - B.1.1 Mieszkanie o powierzchni 25,53m2, 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 880 zł42,60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł35,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 336 zł43,22 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B6 Mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,08 m² 4 302,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie w centrum Koszalina, w budynku przy ul. Kaszubskiej. Klucze w biurze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 88,08m2, położone na parterze w bloku 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A17 Mieszkanie o powierzchni 37,08 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 11,34.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo słoneczne sypialnia od wschodu, salon z aneksem kuchennym od zachodu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 069 zł51,49 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą I balkonem Symbol ue5 - A.7.1 Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasna kawalerka o powierzchni 33,86 m 2 znajdująca się na osiedlu Lechitów W skład której wchodzi: - pokój z balkonem francuskim - kuchnia z oknem - duża łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,05 m² 7 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje: nowe, deweloperskie, gotowe do przekazania, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, z loggią oraz z zewnętrznym miejscem postojowym! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie B10 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 501 zł35,23 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,32 m² 6 920,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie wykonanym 3 lata temu. Lokal posiada prywatne wejście z kameralnej klatki schodowej, do której dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

292 800 zł30,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 198 zł77,93 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Budynek nr 7 Mieszkanie C6 Mieszkanie o powierzchni 77,93 m2, 4 pokoje - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 940 zł85,65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje deweloperskie Loggia + balkon, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 4 pokoje, pow. 54,28 m2, z loggią i balkonem - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A9 Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł64,20 m² 7 710,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż komfortowy lokal mieszkalny o powierzchni 64,20 m2. Charakteryzuje go przestrzeń i funkcjonalny układ. Mieszkanie składa się z jasnego i przestronnego salonu, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje deweloperskie 39 m2, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 2 pokoje, pow. 39,04 m2, z loggią - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na II piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07 m2,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij