Serce 0 Ulubione

Mieszkania Koszalin Żytnia

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

680 000 zł83,31 m² 8 162,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy apartament 83,31 m2 | centrum | ul. Odrodzenia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 716 zł47,06 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 966 zł50,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Unii Europejskiej,Koszalin

420 000 zł39,18 m² 10 719,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Koszalin, osiedle Unii Europejskiej, ul. Włoska Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie, położone w budynku z windą. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,18m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 790 zł87,65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67,88 m² 5 819,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,88 m , położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Koszalina. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 832 zł35,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł119,13 m² 6 883,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie w Centrum miasta o pow. 119,30 m2 urządzone w klimatycznym loftowym stylu położone na III piętrze w kamienicy. Pierwotnie mieszkanie 5 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł46,10 m² 8 026,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora Wańkowicza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajme mieszkanie na ulicy Żytniej 24 w 3-pietrowym budynku. Mieszkanie jest dwu-poziomowe wyposazone w pralke, lodowke i zmywarke. Mieszkanie nie jest umbeblowane, ale posiada 3 pojemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

489 000 zł56 m² 8 796,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

!rezerwacja! Przedstawiamy państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Żytniej w Koszalinie. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 55,59 m2 jest.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij