dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Koszalin - Oferty sprzedaży i najmu

423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

423 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł83,01 m² 9 998,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 83,01 m2 w Koszalinie przy ul. Hallera. Lokal mieszkalny na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł46,80 m² 6 303,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,80 m2 położone przy ulicy Władysława Reymonta na Osiedlu Wspólny Dom - jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Koszalinie!.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł88,26 m² 5 891,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie z balkonem - centrum Koszalina Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 88,29 m2. Wyróżnia się dużą przestrzenią i funkcjonalnym układem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

407 712 zł42,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł52,55 m² 5 689,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,55 m2 w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,20 m² 11 410,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48,20 m2 z dużym balkonem, położone w Koszalinie przy ul. Hallera. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł33,16 m² 7 237,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana na mieszkanie na 4 piętrze, w wieżowcu, większe. Dopłata. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednostronne, 2u pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,70 m² 8 193,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne 2 pokoje w sercu zielonego Rokosowa - ul. Morelowa, koszalin Szukasz mieszkania w najbardziej pożądanej dzielnicy Koszalina? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Morelowej łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,10 m² 8 655,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów pełnych zieleni i rekreacji, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "przylesie" Polecamy bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 350 zł47,25 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie - ul. Łużycka Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, położone na I piętrze w budynku dwupiętrowym przy ul. Łużyckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutyków

Koszalin,zachodniopomorskie

289 000 zł64,50 m² 4 480,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MM Nieruchomości prezentuje ustawne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Tylko u nas oferta mieszkania na drugim piętrze o powierzchni 64,50 m w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 368 zł58,88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 40 m | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38,83 m² 6 953,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża, słoneczna kawalerka, położone niedaleko centrum, przy ul. Budowniczych. Lokal o powierzchni 38,83 m2, położony na 3 piętrze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

320 344 zł34,82 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł46,90 m² 6 162,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania 3 pokojowego o pow. 46,9m2, - pełna własność usytuowanego przy ul. Herberta w Koszalinie. Mieszkanie z loggią. Lokal rozkładowy, z osobną kuchnią, położony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł120 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m2, położone na drugim piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy. To doskonała propozycja dla osób ceniących klimat historycznej zabudowy, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Koszalin,zachodniopomorskie

370 000 zł63,70 m² 5 808,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i rozkładowe 3 pokoje ul. Lelewela, koszalin Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , zlokalizowane przy ul. Lelewela w Koszalinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,03 m² 7 538,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - ul. Wyspiańskiego, koszalin Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,00 m2, położone przy ulicy Wyspiańskiego w Koszalinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

230 000 zł29,40 m² 7 823,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa przestrzeń z wyraźnie wydzieloną strefą snu - funkcjonalnie zaplanowana kawalerka o powierzchni niespełna 30 m . Wnętrze z ekspozycją wschodnią, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

287 232 zł29,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

635 626 zł73,91 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł67,88 m² 5 819,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,88 m , położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Koszalina. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

128 500 zł18,87 m² 6 809,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na terenie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 53,20 metrów kwadratowych, na 6 piętrze w Koszalinie. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana z Kolna

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł31,37 m² 8 256,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa kawalerka z dużym tarasem w samym sercu Koszalina. Prezentujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,37 m2, zlokalizowane przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 928 zł35,93 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,94 m² 7 279,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 47,94 m 2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi składające się z : - 2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

349 248 zł36,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł30,89 m² 7 737,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża kawalerka na śródmieściu - Koszalin, ul. Głowackiego! Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A1 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 43,24m2, taras - 10,38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł26,50 m² 7 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka w pięknej, odrestaurowanej kamienicy - centrum Koszalina! Prezentujemy wyjątkową kawalerkę o nowoczesnym wykończeniu, położoną w samym sercu Koszalina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 145 zł52,37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

353 000 zł63 m² 5 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (łączna powierzchnia z piwnicą 66,91 m ), położone w Koszalinie przy ul. Karłowicza.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij