dowolna

Mieszkania w bloku Koszalin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

459 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Koszalin,zachodniopomorskie

335 000 zł45,30 m² 7 395,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa sprzedaż lub zamiana na mieszkanie 2-pokojowe na niskiej kondygnacji. Przytulne, jasne i bardzo zadbane - mieszkanie o powierzchni 45.3 m z balkonem i wystawą okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 368 zł58,88 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

415 000 zł53,90 m² 7 786,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9 m , zlokalizowane w Koszalinie przy ul. Lechickiej. Lokal znajduje się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

289 056 zł30,11 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł19,38 m² 10 061,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu - Piłsudskiego! Przedstawiamy rewelacyjną ofertę - gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,91 m² 6 391,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

To mieszkanie to połączenie świetnej lokalizacji, funkcjonalnego układu i wyjątkowego klimatu wnętrza. Powierzchnia 49,91 m została zaprojektowana w sposób wygodny i praktyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

369 312 zł38,47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł90,60 m² 6 887,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Koszalin - ul. Jana z Kolna | 90,6 m2 | 624 000 zł Gotowe na jutro - wprowadzasz się i żyjesz! Dzień dobry w kuchni z oknem, wieczory na jednym z dwóch balkonów, dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 700 zł58,40 m² 8 231,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i dużym ogródkiem - ulica połczyńska/wenedów- wydanie maj 2026 W naszej ofercie mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł215,99 m² 1 713,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku w mieszkalno-usługowym przy ul. Morskiej nr 41. Lokal usytuowany na parterze, wejście do lokalu z tyłu budynku, od parkingu. Wysokość lokalu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

300 000 zł48,07 m² 6 240,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o w pełni rozkładowym układzie i idealnej ekspozycji wschód-zachód. Balkon usytuowany od strony zachodniej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 185 zł50,61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł57,35 m² 6 573,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania w Koszalinie, położonego na I piętrze w bloku z lat 70., stanowiącego idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 232 zł37,12 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 967 zł42,41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - am7 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 42,41 m2, loggia 20 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,47 m² 6 705,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Karłowicza! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonale 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł28,10 m² 7 437,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , po częściowym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Koszalin. mieszkanie z ogrzewaniem miejskim ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł35,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł94,20 m² 2 961,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - ul. Kupiecka. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,90 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Koszalin ul. Zakole na sprzedaż mieszkanie 3pok. I piętro, loggia, garaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - z loggią, garaż! Zamieszkaj w miejscu, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł62,92 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne M dla Twojej Rodziny! Przestronne, słoneczne 3 pokoje przy ul. Giełdowej obok lasu i Góry Chełmskiej. Doskonała lokalizacja z dostępem do przedszkola, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

287 232 zł29,92 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z Loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł71,32 m² 10 936,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej! Prezentujemy 2-poziomowy lokal, znajdujący się w nowszym budynku z windą z 2018 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,60 m² 6 853,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Karłowicza! Przedstawiamy dostępne tylko U nas! przestronne, utrzymane w ciepłej atmosferze trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 885 zł50,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m , położone na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Koszalina przy ul. Bogusława II kilka kroków od Rynku Staromiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 197 zł35,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł60,10 m² 6 622,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, 3 pokojowe. Duża loggia. Parking. Przylesie. Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 60,1 m2, na 4 piętrze bez windy, przestronny salon z dużą loggią od zachodniej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,90 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,9 m2 przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Nieruchomość położona jest na parterze i składa się z: - 2 pokoi - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Koszalin,zachodniopomorskie

790 000 zł81,18 m² 9 731,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z loggią, tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej w cenie! Tu poczujesz się, jak w domu! Prezentujemy 2-poziomowy lokal, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł46,60 m² 4 914,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,6 m z balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji w Koszalinie. Mieszkanie położone na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

394 771 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 348 zł78,97 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 738 zł36,83 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 372 zł37,02 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tradycji

Koszalin,zachodniopomorskie

499 000 zł61,40 m² 8 127,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym - Tradycji! Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł36,74 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - centrum Koszalina | 36,74 m2 Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta. W zaledwie 3 minuty pieszo można dotrzeć do dworca pkp. Jednocześnie mieszkanie nie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij