dowolna

Mieszkania pod klucz Koszalin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Rynek pierwotny

430 185 zł50,61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 744 zł78,66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,60 m² 7 060,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2018r. - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 730 zł47,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spasowskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w Koszalinie ul. Spasowskiego Powierzchnia: 51,6 m | 2 niezależne pokoje | Duży balkon z widokiem Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 880 zł55,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 915 zł41,55 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 748 zł52,18 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 966 zł50,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 912 zł55,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 111 zł46,31 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Uwaga! rezerwacja! Przedstawiamy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 65 m , położone na 3 piętrze w budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 712 zł34,74 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 145 zł52,37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 092 zł37,22 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,50 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w apartamencie przy starówce. Kup apartament inwestycyjnie. Nabycie bez pcc 2%! Kameralne mieszkania w tym budynku są jedyne w swoim rodzaju. To wyjątkowe miejsce, aby mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 975 zł46,53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: ostatnie dostępne gotowe mieszkania w II z IV etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 885 zł50,81 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec/lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł93,42 m² 8 777,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dla wymagającego klienta Polecamy ciepłe i słoneczne II-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93,42m2 położone na Osiedlu Rokosowo, przy ulicy Zwycięstwa. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł66,17 m² 9 838,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania w centrum Koszalina, na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkania w stanie wykończonym "pod klucz" dostępne od zaraz w centrum Koszalina! Niemożliwe staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 450 zł45,66 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 197 zł35,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 300 zł35,50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 937 zł35,51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 956 zł46,58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 246 zł50,61 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł73,96 m² 9 057,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 74 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku, w cichej i spokojnej okolicy Koszalina. Najważniejsze atuty: -3.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł104 m² 7 682,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 104 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Franciszkańskiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 435 zł59,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł58,30 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie, położone blisko centrum miasta i parku czeka na nowego właściciela! Idealna oferta dla ludzi ceniących sobie kameralne budynki oraz przestrzeń. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,36 m² 52,26 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Staszica w Koszalinie! Apartament o powierzchni 36,36m2 usytuowany na I piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

502 000 zł98 m² 5 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 98 m2 (68 m2 powierzchni użytkowej). Nieruchomość po generalnym remoncie - nigdy niezamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

415 000 zł53,90 m² 7 786,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9 m , zlokalizowane w Koszalinie przy ul. Lechickiej. Lokal znajduje się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł29,50 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Wykończone pod klucz! Atrakcyjna oferta dużej kawalerki balkonem! Prezentuję Państwu komfortową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 016 zł33,68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł50,15 m² 9 212,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne i ciepłe, 2 pokojowe mieszkanie. Parter. Miejsce postojowe w cenie. Centrum 2 pokojowe o powierzchni - 50.15 m2, na parterze niskiego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 937 zł35,51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij