dowolna

Mieszkania nad jeziorem Koszalin - Lista z ogłoszeniami

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł62,05 m² 7 977,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje: nowe, deweloperskie, gotowe do przekazania, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, z loggią oraz z zewnętrznym miejscem postojowym! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł81,77 m² 6 713,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Koszalina przy ul. Józefa Piłsudskiego Jeśli szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

860 000 zł52,50 m² 16 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Zapraszam Cię do apartamentu, w którym nie mieszkał jeszcze nikt przed Tobą :).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 880 zł55,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

315 000 zł44,48 m² 7 081,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Koszalina przy ul. Marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 912 zł55,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 028 zł46,98 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 435 zł59,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

353 000 zł63 m² 5 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m (łączna powierzchnia z piwnicą 66,91 m ), położone w Koszalinie przy ul. Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 741 zł48,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł66,20 m² 9 063,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupoziomowe 2 pok. mieszkanie o powierzchni 66,20 m położone w Koszalinie przy ul. Chałubińskiego (osiedle Rokosowo). Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 400 zł59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 748 zł52,18 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 145 zł52,37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

631 805 zł74,33 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 340 zł39,04 m² 9 025,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogródkiem - ulica Wenedów. W naszej ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku mieszkalnym przy ulicy Wenedów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Koszalin,zachodniopomorskie

430 000 zł56,60 m² 7 597,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne 3 pok. mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 56,60 m położone w Koszalinie przy ul. Spółdzielczej, w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 716 zł47,06 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 416 zł78,74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od sierpień 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 060 zł52,10 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł29,50 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Wykończone pod klucz! Atrakcyjna oferta dużej kawalerki balkonem! Prezentuję Państwu komfortową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 956 zł46,58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 555 zł49,83 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 4 Marca

Koszalin,zachodniopomorskie

360 000 zł45,22 m² 7 961,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Koszalina przy ul. 4 marca. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 340 zł56,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 712 zł34,74 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 069 zł51,49 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 066 zł35,41 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 730 zł47,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z loggią - ulica Połczyńska W naszej ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na II piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Wenedów. Mieszkanie nowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratajczaka

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł53,30 m² 5 234,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie o powierzchni 53,30 m położone w Koszalinie przy ul. Ratajczaka. Mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59,44 m² 53,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym budynku przy ulicy Włoskiej, czeka na Ciebie do wynajęcia nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,44 m2. Nieruchomość posiada loggie wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 915 zł41,55 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij