dowolna

Lokale usługowe Koszalin - Oferty najmu i sprzedaży lokali

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gnieźnieńska

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²350 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednio od właściciela Do wynajęcia nowobudowana nowoczesna i funkcjonalna nieruchomość w atrakcyjnej części miasta, vis a vis ch Forum możliwość wynajęcia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Dokerów

Morskie,Koszalin

20 zł/m²343 m² 6 860 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Ogłoszenie O przetargu na wynajem lokalu użytkowego Z przeznaczeniem na żłobek / przedszkole Spółdzielnia mieszkaniowa Przyszłość ogłasza nabór ofert na wynajem lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kościuszki

Jedliny,Koszalin

835 000 zł129 m² 6 463,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości. Oferujemy 2 lokale użytkowe z częścią mieszkalną z tarasem i ogrodem! Pierwszy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

498 989 zł101 m² 4 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Potrzebujesz miejsca, które pracuje na Twój biznes - od pierwszego dnia? Lokal L36 to 101 m elastycznej przestrzeni w samym centrum Koszalina, z gotowym podziałem na 8 pomieszczeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

229 000 zł38 m² 6 047 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy w Centrum jowisz. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego nadającego się na biuro, salon kosmetyczny, fryzjerski, sklep itp. Lokal posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

36,97 zł/m²38 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy w Centrum jowisz. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu niedużego lokalu nadającego się na biuro, salon kosmetyczny, fryzjerski, sklep itp. Lokal spełnia wymogi sanepid.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Dzieci Wrzesińskich

Koszalin,zachodniopomorskie

29,27 zł/m²41 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy na ul. Dzieci Wrzesińskich. Wejście także od ul. Kaszubskiej. Lokal słoneczny z dużymi witrynami. Lokal idealny na usługi biurowe, kancelarię. Powierzchnia lokalu: 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

17,95 zł/m²223 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Na wynajem podpiwniczenie w budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Powierzchnia: 222,6 m2 Podpiwniczenie w zabytkowej willi, wybudowanej na początku XX wieku, oferuje piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sucharskiego

Na Skarpie,Koszalin

42,05 zł/m²88 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88 m , który doskonale nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej (usługowa, gastronomiczna, handlowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sucharskiego

Na Skarpie,Koszalin

540 000 zł94 m² 5 744,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wystawiam, stanowiący moją własność, atrakcyjny lokal usytuowany na parterze, o powierzchni użytkowej 88 m , zlokalizowany w Koszalinie przy ul. Sucharskiego, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

275 000 zł33 m² 8 320,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o pow. 33 m2 w centrum Koszalina - ul. Traugutta Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 31 m2, położony na parterze budynku przy ul. Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejskiego

Jedliny,Koszalin

61,74 zł/m²63 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 63,17 m , położony na parterze w nowoczesnym budynku, w sercu dużego osiedla mieszkaniowego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Młyńska

Tysiąclecia,Koszalin

1 190 000 zł454 m² 2 623,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Wyjątkowa oferta! Przedstawiamy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 453,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Gnieźnieńska

Kretomino,Koszalin

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny Start dla Twojego Biznesu Odkryj niezwykłą okazję dla swojego salonu fryzjerskiego! Cena 3000 brutto! ( zawiera podatek 23%vat) Oferujemy w pełni wyposażony lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

498 989 zł101 m² 4 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która od pierwszego dnia będzie pracować na Twój sukces? Lokal L36 w Rezydencji Zwycięstwa 113 to aż 101,01 m , 8 pomieszczeń i niezwykle atrakcyjna cena - tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

33,01 zł/m²106 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal przy ulicy Krzywoustego w ch Millenium, na parterze, z wejściem z poziomu ,0", ścisłe centrum miasta. Idealnie sprawdzi się na działalność typu sklep medyczny, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

239 577 zł29 m² 8 307,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które sprawdzi się zarówno jako punkt usługowy, biuro, jak i kameralny gabinet? Lokal L7 w Rezydencji Zwycięstwa 113 oferuje 3 pomieszczenia, wygodny układ i spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

Śródmieście,Koszalin

890 000 zł218 m² 4 082,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców i inwestorów! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Młyńska

Tysiąclecia,Koszalin

1 190 000 zł454 m² 2 623,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zwycięstwa

Wspólny Dom,Koszalin

15,81 zł/m²285 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Lokal do wynajęcia Koszalin, ul. Zwycięstwa 152 | 284,7 m | Bezczynszowy Szukasz przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Koszalin

498 990 zł101 m² 4 940,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Koszalin

498 989 zł101 m² 4 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz dużego, funkcjonalnego lokalu w świetnej cenie? Lokal L36 w Rezydencji Zwycięstwa to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

239 577 zł29 m² 8 307,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

249 630 zł31 m² 8 049,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które zrobi dobre pierwsze wrażenie na klientach i jednocześnie zapewni komfort codziennej pracy? Lokal L16 w Rezydencji Zwycięstwa to połączenie eleganckiej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

439 898 zł101 m² 4 354,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą addom Do sprzedaży Budynek Biurowy bez obciążeń o powierzchni 720 m2 na działce o powierzchni 0,1442 ha. Posesja znajduje się w centrum dzielnicy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

50,85 zł/m²118 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferuję do wynajęcia lokal zlokalizowany w centrum Koszalina, przy ulicy Zwycięstwa 12. To jedna z kluczowych arterii miasta, łącząca centrum z dzielnicami mieszkaniowymi. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na wynajem parter w budynku przy ul. Zwycięstwa, przy Sądzie Rejonowym. Powierzchnia: 200 m2 Parter w zabytkowej willi, wybudowanej na początku XX wieku, oferuje piękne, przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Koszalin

Nowobramskie,Koszalin

2 690 000 zł792 m² 3 397,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! nowa niższa cena 2 699 000 pln! Na sprzedaż obiekt użytkowy składający się z dwóch lokali o powierzchni 406,01 oraz 385,73m2, położony na 2 działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

43,93 zł/m²39 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona w sercu miasta (8 minut pieszo od Ratusza, 11 od Głównego Dworca pkp i 3 od Katedry). W pobliżu znajdują się sklepy oraz duży parking. Lokal do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Koszalin

449 000 zł92 m² 4 880,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja. Obniżona cena nieruchomości o 40tyś zł. Oferta bezpośrednia- oszczędzasz dodatkowo aż 14000zł. Sprzedaż z całym wyposażeniem i meblami jak na zdjęciach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Partyzantów

Koszalin,zachodniopomorskie

585 000 zł157 m² 3 732,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal przy ul. Partyzantów 19 w Koszalinie -parter,o powierzchni łącznej 156,73m składający się z trzech połączonych lokali. Lokal to trzy pomieszczenie biurowe plus łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Koszalin

250 000 zł42 m² 6 024,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 41,5 m2 położony w Koszalinie, w ścisłym centrum miasta przy przystanku mzk (linii 2, 6, 8, 10, 11, 14), w pobliżu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Koszalin,zachodniopomorskie

41,32 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem. Nieruchomość położona w sercu miasta (3 minut pieszo od Ratusza, 11 od Głównego Dworca pkp i 3 od Katedry). W pobliżu znajdują się sklepy oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

16,66 zł/m²540 m² 8 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-magazynowy o powierzchni 540m2 Wydzielone pomieszczenia biurowe Ogrzewanie gazowe pomieszczeń Pomieszczenia socjalne Lokal samodzielny z dostępem 24h na dobę Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śniadeckich

Koszalin,zachodniopomorskie

66,67 zł/m²24 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia na biuro i inne usługi. Wysoki standard Po kapitalnym remoncie. Na podłodze panele. Składa się z 3 pomieszczeń. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Koszalin

56,25 zł/m²32 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal usługowo-handlowy o powierzchni 32m2 w Koszalinie przy ul. Jana z Kolna 8/2. W lokalu znajduje się pomieszczenie socjalne oraz łazienka. Przed lokalem jest ciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy ok. 70 m2 usytuowany na parterze kamienicy przyj ulicy Zwycięstwa 10 w Koszalinie vis a vis przejścia dla pieszych i Centrum Handlowego Kosmos. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gnieźnieńska

Lechitów,Koszalin

29,09 zł/m²1 100 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: budynek położony w znakomitej lokalizacji w centrum Koszalina przy ulicy Gnieźnieńskiej. Obiekt składa się z: - hala magazynowa z salonem sprzedaży (ekspozycją).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

126 447 zł22 m² 5 729,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj w lokal użytkowy w samym sercu Koszalina - idealny wybór dla przyszłościowego inwestora. Kawalerka o powierzchni 22,07 m , położona na 3. piętrze odnowionej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

515 000 zł147 m² 3 502,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadam w ofercie lokal użytkowy o powierzchni 147,03 m2 zlokalizowany w budynku biurowo-handlowo-usługowym przy samym Dworcu głównym. Lokal na parterze z wejściem od ulicy składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij