dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Koszalin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukałeś miejsca na działalność? Oferuję na wynajem gotowy bezczynszowy, atrakcyjnie położony lokal usługowy o powierzchni 60 m , który doskonale nadaje się do prowadzenia różnego.

Szczegóły ogłoszenia

15,81 zł/m²284,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Lokal do wynajęcia Koszalin, ul. Zwycięstwa 152 | 284,7 m | Bezczynszowy Szukasz przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

51,20 zł/m²125 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia parter. Cena netto 6 400 zł miesięcznie. Sąsiedztwo liceum Dubois oraz nowo budowanego Hotelu 4* W cenie najmu miejsca postojowe , monitoring możliwa zmiana ilości / układu.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²55 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni ok. 55 m położony w atrakcyjnej lokalizacji, idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową. Lokal przeszedł kapitalny remont 3 lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

40 zł/m²322,40 m² 12 896 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Szukasz miejsca, które będzie wsparciem dla Twojego biznesu, a nie tylko adresem do umowy? Przy ul. Racławickiej w Koszalinie znajdziesz do wynajęcia powierzchnie biurowe idealne dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zarządzanie lub Własna Działalność? Zdecyduj! Kompaktowy lokal 32 m2 w nowszej kamienicy (1998 r.) przy ul. Barlickiego w Koszalinie to idealny punkt dla Twojej firmy lub gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szukasz miejsca, które będzie wsparciem dla Twojego biznesu? Przy ul. Racławickiej w Koszalinie znajdziesz do wynajęcia powierzchnie biurowe idealne dla Twojej firmy. Dostępne są powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²147,30 m² 5 892 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy przy ul. Racławickiej w Koszalinie. Oferowany lokal składa się z wydzielonych 6 pomieszczeń biurowych o powierzchni od 18,9 m2 do 29,8 m2. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Koszalin,zachodniopomorskie

62,24 zł/m²80,17 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nie czekaj i już dziś zacznij realizować swoje marzenia o własnym biznesie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta! Rewelacyjnie położony lokal usługowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Bezczynszowy lokal gastronomiczny / usługowy - 100 m2 + ogród, ścisłe centrum, dobre sąsiedztwo. Czynsz 4000 + vat. Na wynajem/przekształcenie wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²101 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy pawilon handlowy. Pawilon handlowy, parterowy z wejściem z ulicy. Położony bezpośrednio na dużym osiedlu mieszkaniowym. Dotychczas funkcjonował jako sklep spożywczy. Nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

29,56 zł/m²50,74 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 50,74 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, gabinety, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2,50 zł/m²10 000 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia plac o pow. 10000 w Koszalinie. Czynsz najmu 25 000,00 zł/m-c/netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

29,77 zł/m²90,71 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 90,71 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, gabinety, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²118 m² 4 130 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność klucze W biurze! Na wynajem lokal użytkowy pełniący dotychczas funkcję " Apteki". Lokal położony jest przy głównej ul. Zwycięstwa. Bezpośrednio koło budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²55,36 m² 2 768 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy znajdujący się w Biurowcu Koszalin przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Lokal biurowy nr 26 o powierzchni 55,36 m2, na parterze z dwoma wejściami ( od.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²613 m² 24 520 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

29,17 zł/m²12 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

? ogłoszenie - najtańsze lokale W koszalinie! Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu w atrakcyjnej cenie? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! ? Lokalizacja Oferujemy najtańsze lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

19,35 zł/m²460 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal użytkowy 460 m2 - Koszalin, ul. Szczecińska | Świetna lokalizacja! Opis: oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 460 m2, położony w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,81 m² 1 148 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

24,97 zł/m²14,50 m² 362 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro / lokal usługowy do wynajęcia - ul. Racławicka, koszalin Oferujemy funkcjonalne pomieszczenie biurowe / usługowe / magazynowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Koszalina, blisko jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Połtawska

Koszalin,zachodniopomorskie

72,58 zł/m²31 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 31 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym ,feniks" przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²304 m² 13 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowa powierzchnia biurowa / usługowa - 300 m2 - idealne dla korporacji, oddziału regionalnego lub centrum usług ul. Racławicka, koszalin (centrum miasta, jedna z głównych ulic biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²85 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo dobrze zlokalizowany lokal użytkowy w samym centrum Koszalina, na pierwszym piętrze w tzw, pasażu Millenium. Okna w lokalu wychodzą bezpośrednio na główna ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Olchowa

Koszalin,zachodniopomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal usługowo - biurowy o pow. ok. 60 m2, położony w Koszalinie przy ul. Olchowej. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

60,87 zł/m²23 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ekonomiczny lokal w ustronnym miejscu! Prezentujemy niezależny lokal, położony przy ul. Podgórnej w Koszalinie. Lokal o powierzchni 23 m2, składający się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²32,08 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Koszalin,zachodniopomorskie

45,12 zł/m²44,33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal biurowo-usługowy, położony na wyższym parterze przy ul. Dworcowej, o pow. 44,33 m2. Duże witryny, centrum miasta, spory ruch pieszy, to główne atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

76,49 zł/m²48,24 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Lokalu Handlowo-Usługowego w centrum Koszalina, ulica Zwycięstwa Lokalizacja: koszalin, ul. Zwycięstwa 51/2-3 Powierzchnia: 48,24 m2 Uwaga! Obniżka ceny z 3500 zł netto na 3000.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²230 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²26 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bezczynszowy lokal użytkowy w centrum Koszalina ul. Połtawska, o powierzchni 26 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Handlowym "feniks" Lokal wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²27,70 m² 1 662 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy znajdujący się w Biurowcu Koszalin przy ulicy Szczecińskiej w Koszalinie. Lokal biurowy nr 18 o powierzchni 27,7 m2, na parterze z wejście z holu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²107 m² 3 745 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Centrum Koszalina. Dobre sąsiedztwo. Lokal gastronomiczny na wysokim parterze, powierzchnia 107 m2 + piwnica około 20 m2, zaplecze socjalne i kuchenne. Lokal narożny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²75,43 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75,43 m2 położony na parterze w budynku mieszkalno - usługowym w ścisłym Centrum Koszalina, przy ulicy Bogusława II. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

75,54 zł/m²28 m² 2 115 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu handlowo-usługowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 28 m2 (kształt prostokąta), zlokalizowany w ścisłym Centrum Koszalin, w pasażu Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²54,70 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji "przemysłówka Office". Budynek, który w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,30 m² 515 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 10,3 m2 - parter - ul. Racławicka, koszalin Lokal użytkowy 10,3 m2 - parter - ul. Racławicka, koszalin Do wynajęcia niewielki, funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 10,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Koszalin,zachodniopomorskie

36,15 zł/m²248,98 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - piętro biurowe po generalnym remoncie w obiekcie handlowo-biurowym feniks, ul. Połtawska, koszalin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra w doskonale znanym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²42,78 m² 1 497 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

112,15 zł/m²53,50 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal kosmetyczny - usługowy - 53,5 m2 w sercu Koszalina. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, wnętrze urządzone w eleganckim stylu z elementami marmuru - prestiżowy wygląd.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij