Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Piłsudskiego, Koszalin, zachodniopomorskie

  • 799 000 zł
  • 87,99 m²
  • 9 080,58 zł/m²

Zdjęcie

Jerzy Ławecki

Skontaktuj się

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Piłsudskiego, Koszalin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

799 000 zł

87,99 m²

9 080,58 zł/m²

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

799 000 zł 87,99 m² 9 080,58 zł/m²

Przeznaczenie:
-
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (9 080,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 87,99 m², 4 pomieszczenia; stan: dobry
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  • Czynsz: 320 zł
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: gazowe
  •   telefon
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: ANKAM Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 0207836

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PROMOCJA! NOWA NIŻSZA CENA

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 88 m2 położony w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego / Orląt Lwowskich.

Doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności usługowo - handlowej, biurowej, gabinetu lekarskiego, kosmetycznego, itp.
Dotychczas w lokalu przez wieloletni okres prowadzony był gabinet lekarski.

Lokal usytuowany na wysokim parterze 2- piętrowej kamienicy, z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy. (...)

Agent

Jerzy Ławecki

601 222...

601 222 061

94 342 26 19

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 222...

601 222 061

94 342 26 19

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.