dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Koszalin Osiedle Jamno-Łabusz

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Dom

Jamno,Koszalin

350 000 zł280 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:671 m²

Na sprzedaż dom mieszkalno - usługowy położony na osiedlu Jamno w Koszalinie przy ul. Sołeckiej, ok. 1,2 km od jeziora Jamno. Budynek wolnostojący, przedwojenny, murowany, dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Koszalinie, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jamno. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skrojony na miarę, funkcjonalny, parterowy, nowy dom w stanie deweloperskim w Koszalinie - dzielnica Jamno, 3 pokojowy dom, bliźniak o powierzchni 63 m2, salon z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł127,91 m² 10 085,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowy, energooszczędny - pasywny, tani w utrzymaniu, parterowy dom w nowoczesnej, szwedzkiej technologii z gwarancją. 5 pokojowy, parterowy dom o powierzchni 128 m2, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł310 m² 4 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ever nieruchomości przedstawia nowoczesny dom z funkcją usługową! Budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2017 roku, na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 625 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3625 m2. Mpzp pod 6 bliźniaków lub 3 domy wolnostojące. Istniejąca zabudowa zagrodowa do rozbiórki. Bezpośredni dojazd asfaltową drogą gminną, ulicą Północną. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezydencja na sprzedaż Koszalin Jamno 325 m , działka 3500 m , blisko morza Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o całkowitej powierzchni 325 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

1 999 000 zł16 200 m² 123,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową ofertę rozległej działki inwestycyjnej w granicach administracyjnych Koszalina - atrakcyjnego obszaru podmiejskiego Jamno-Zachód, otoczonego pięknem nadmorskiego krajobrazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

135 120 zł1 126 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

135 480 zł1 129 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji pasa nadmorskiego. W pobliżu nowo powstające osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

100 000 zł1 064 m² 93,98 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

384 120 zł3 201 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Koszalinie na osiedlu Jamno. Duża i foremna działka zlokalizowana w zacisznej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koszalin

Jamno-Łabusz,Koszalin

1 290 000 zł128 m² 10 078,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Oferta tylko bezpośrednia. Oglądanie po kontakcie telefonicznym. 4 sypialnie, duży salon, kuchnia ze spiżarnią. Łazienka z pomieszczeniem gospodarczym, dodatkowe wc. Dom wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Majówkowa

Jamno-Łabusz,Koszalin

749 000 zł113 m² 6 616,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

!Oferujemy na sprzedaż piękny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej (segment A) położony w malowniczej części Koszalina, na osiedlu Jamno przy ulicy Majówkowej. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Promowa

Jamno-Łabusz,Koszalin

990 000 zł161 m² 6 149,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący z dodatkowym mieszkaniem na piętrze! Dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, położony na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koszalin

Łabusz,Koszalin

600 000 zł10 504 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej i dużej działki, położonej w cichej, spokojnej dzielnicy Koszalina jaką jest Łabusz. Nieruchomość znajduje się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jamno,Koszalin

530 000 zł84 m² 6 302,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania, które kupuje się rozumem. Są mieszkania, które kupuje się sercem. A to to jest takie, które rozum i serce kupują jednocześnie i jeszcze podają sobie rękę. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Jamno,Koszalin

569 000 zł83 m² 6 819,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 10 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy) W bliskiej odległości od centrum miasta przy ulicy Wojska Polskiego, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kmieca

Jamno-Łabusz,Koszalin

749 000 zł71 m² 10 579,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sąsiedztwo lasu, bliskość jeziora Jamno to niewątpliwie lokalizacyjnie strzał w 10! Nowa inwestycja dotyczy budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego. Oferta dotyczy jednego z lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Promowa

Jamno,Koszalin

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 mkw, zlokalizowana w Koszalinie w dzielnicy Jamno, przy ul. Promowej. Działka o nr ewidencyjnym 760/17 ma kształt prostokątny /21x48/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Julków Jamneńskich

Jamno,Koszalin

299 000 zł3 060 m² 97,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, poleca się działka położona w północnej części Koszalina, na osiedlu mieszkaniowym Jamno. Nieruchomość o powierzchni 3060 m2 posiada regularny, prostokątny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

159 000 zł1 032 m² 154,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Promowa

Jamno,Koszalin

250 000 zł1 471 m² 169,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 1/20 z projektem i pozwoleniem na budowę w dzielnicy Koszalina Jamno, na ulicy Promowej, o powierzchni 1471 m. kw., około 350 m od jeziora Jamno i przystani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Promowa

Jamno,Koszalin

198 000 zł1 000 m² 198 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

160 515 zł783 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Świetna działka w Koszalinie/ dzielnica Jamno. Zamieszkałe, miłe sąsiedztwo, pełna infrastruktura - brama wjazdowa na pilota, chodniki, zatoczki, oświetlenie, elementy małej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orlików

Jamno,Koszalin

1 380 000 zł175 m² 7 899,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego w Koszalinie, osiedle Jamno. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Jamno-Łabusz,Koszalin

499 000 zł11 219 m² 44,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Lokalizacja: działka o pow. 11.219 m2 znajduje się zaledwie 150 m od Jeziora Jamno. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jamno,Koszalin

139 000 zł1 001 m² 138,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

!rezerwacja! Działka budowlana 1001m | Koszalin Jamno Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m , położona w prestiżowej dzielnicy Jamno w Koszalinie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

117 260 zł1 066 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Jamno

Jamno,Koszalin

135 480 zł1 129 m² 120 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

159 000 zł1 032 m² 154,07 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

117 150 zł1 065 m² 110 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

135 120 zł1 126 m² 120 zł/m²

 

 

 

Jamno,Koszalin

139 000 zł938 m² 148,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca!rezerwacja! Działka budowlana 937,5 m | Koszalin Jamno | Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 937,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Julków Jamneńskich

Jamno,Koszalin

109 135 zł949 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, polecają się działki położone w północnej części Koszalina, na osiedlu mieszkaniowym Jamno. 18 działek o powierzchni: -działki blisko lasu 11/29-953 m2 11/30-819 m2 11/31-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Róży Wiatrów

Jamno-Łabusz,Koszalin

499 000 zł11 219 m² 44,48 zł/m²